10.11.2014. 09:16

, LSM.LV - Sports

Individuālajās sacensībā vīriešiem par čempionu kļuva maz zināmais Deniss Harbors no Anglijas, kurš finālā ar 6:3 uzveica lietuvieti Arūnu Čipli. Trešajā vietā sacensības noslēdza lietuvietis Darjus Labanausks un Marks Osterhuiss no Nīderlandes, priekulietis Razma bija piektais, bet 9. vietā ierindojās Gatis Lancers no Valmieras.

Sievietēm no Latvijas šautriņu metējām visaugstāk aizcīnījās rīdziniece Sarmīte Lavrentjeva, kura ierindojās 9. vietā. Par "Latvia Open” čempioni kļuva Nīderlandes šautriņu metēja Daniele Ijpelāra, kura spraigā finālā ar 5:4 uzvarēja somieti Lumi Silvanu. Arī 3. vietu dalīja Somijas sportistes – Mareta Līri un Kaisu Rekinena.

Jauniešu konkurencē triumfēja lietuvietis Ugnis Jankūns, kurš finālā ar 4:0 pārspēja galveno favorītu Džeimiju van Bauvelu no Nīderlandes. Trešajā vietā ierindojās Lena Edge no Vācijas un pašmāju jaunais talants Rihards Slišāns no Vecumniekiem.

Savukārt svētdien noslēgumā notikušajās pāru sacensībās kungu cīņās nepārspēti palika Baltijā spēcīgākie šautriņu metēji Labanausks un Razma, kuri finālā ar 5:4 bija pārāki par Mičelu van der Horstu un Patriku Morelisenu no Nīderlandes. Sievietēm nepārspētas palika somietes Līri un Rekinena. Sacensības sākās piektdien vakarā ar pielozēto pāru turnīru, kur 56 pāru konkurencē par uzvarētājiem kļuva Jankūns duetā ar zviedru Johanu Rosanderu.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA