12.07.2016. 20:54
Šodien tika izspēlēts pirmais Krievijas kausa regbijā pusfināls, kurā tikās divas Krasnojarskas komandas - “Enisey-STM” un “Krasny Yar”. Spēlē ar 14:13 uzvaru svinēja “Enisey-STM” regbisti.

Pirms spēles daudzi gaidīja ļoti līdzīgu cīņu, jo “Enisey-STM” komandai nevarēja palīdzēt daudzi komandas vadošie spēlētāji, tajā skaitā Latvijas pārstāvis Jurijs Baranovs, kurš pilda komandas kapteiņa pienākumus, kā arī, pēc pamatīgas lietusgāzes, laukums bija kļuvis “smags”.

Jāsaka, ka pirms mača izteiktā prognoze, ka spēle būs sīva, piepildījās, jo komandas sākotnēji to pierādīja darbībā un vēlāk arī rezultāts mainījās ļoti lēni un te par labu vienai, te – otrai komandai. Pārtraukumā, pēc Ramiļa Gaisina dropgola komandas devās pie rezultāta 8:7 par labu “Enisey-STM”.

Otrā puslaika sākumā “Krasny Yar” mēģināja atgūt vadību, kas tika zaudēta un pateicoties Tongas pārstāvja Eda Paī sniegumam, precīzāk, viņa diviem realizētajiem soda sitieniem, viņi jau izvirzījās vadībā ar 13:8, kas nozīmēja, ka “Enisey-STM” klubam, lai izvirzītos vadībā ar vienu piezemējumu nepietika.

“Smagajai mašīnai” tas arī nebija vajadzīgs, jo Jurijs Kušnarjovs realizēja divus soda sitienus un panāca 14:13 par labu savai komandai.

Pēc šīs spēles abu komandu treneri, komentējot cīņu, izteicās, ka daudz ko noteica veiksmes faktors, kas šoreiz bija “Enisey-STM” pusē. Tiesa, pēdējos septiņos savstarpējos Krasnojarskas komandu mačos, “Krasny Yar” pie uzvaras ir tikusi tikai vienu reizi.

Kā jau minēts iepriekš, Jurijs Baranovs šajā spēlē nepiedalījās, bet Uldis Saulīte gan maču sāka pamatsastāvā.

Krasnojarskas “Enisey-STM” pretinieki Krievijas kausa finālā noskaidrosies sestdien, kad savā starpā cīnīsies Moņinas “VVA-Podmoskovye” un Krasnodaras “Kuban”.

Izmantotie resursi:Новости, календарь, турнирные таблицы....Регби на rugger.info - мир регби онлайн на...

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga