23.04.2012. 10:06
Latvijas izlases hokejists Kaspars Saulietis sacījis, ka patlaban vēl nav simtprocentīgi atveseļojies un joprojām turpina strādāt, lai uzlabotu fizisko kondīciju.

Saulietis sezonu aizvadīja Grodņas «Neman» komandā, bet sezonas otrajā pusē iedzīvojās traumā un nevarēja ar Latvijas izlasi doties uz turnīru Norvēģijā. Kaspars «Apollo» stāsta, kā iedzīvojies traumā.

Sakāvos un neveiksmīgi uzsitu pa pirksta galu no sāna un īkšķis lauzts. Nepaspēju sagrupēt kulaku kopā, pirksts palika un ar to arī trāpīju pretiniekam. Diagnoze - plaukstas pamatnes lūzums, ielika divus spieķus un pa mēnesi saauga,» norāda uzbrucējs, kuram likstas turpinājās nesen arī izlases treniņnometnē.

«Zonā veidojām vienu no uzdevumiem un Sotnieks (Kristaps) pārāk agresīvi nāca virsū un noplēsa pirkstam pusi no naga,» smejoties stāsta uzbrucējs.

«Kopumā jūtos lieliski, viss ir kārtībā, šeit ir laba atmosfēra, visi strādā un gatavojas pasaules čempionātam. Spriedze nav, galvenais notikums vēl tikai priekšā. Ar katru spēli mēģinām izpildīt arvien labāk trenera dotos norādījumus. Man ir nedaudz vieglāk, jo pie šādas sistēmas spēlēju šosezon Baltkrievijā. Nav problēmu, nav jāpierod pie kaut kā jauna, svarīgākās lietas jau saprotu no pirmā treniņa,» uzsver Kaspars.

Spēlētājs gan norāda, ka aizvadītā sezonu var sadalīt divās daļās. «Līdz traumai biju rezultatīvākais kluba spēlētājs, bet pēc tam sekoja lūzums un atveseļošanās periods. Sekas bija sekojošas - izkritu no sastāva, treniņprocess bija nežēļīgi grūts, kā Krievijā, visu sezonu zem slodzēm. Varbūt nākotnē tas kaut kā man atmaksāsies, bet patlaban...»

Hokejists saka, ka joprojām turpina uzlabot fizisko kondīciju, jo sezonas pēdējās spēlēs veselības problēmas turpinājušās.

Mani izsita no ritma tas, ka pēdējās play-off spēles spēlēju zem antibiotikām un citām zālēm. Man bija 39 grādu temperatūra, bet finālsērijā bija jādodas laukumā. Ierodoties Latvijā bija sajūta, ka ir plaušu karsonis, taču pārbaudes parādīja, ka viss ir kārtībā. Pirmajā pārbaudes spēlē bija grūti, varēju nospēlēt vienu periodu, tagad ar fiziskās sagatavotibas treneri Vilni Kluci strādājam pie tā, lai uzlabotu fizisko sagatavotību. Sāku jau atkopties,» teic spēlētājs, kurš piebilst, ka par vietu sastāvā nav drošs.

«Nevienam sastāvā vieta nav garantēta, uz Stokholmu aizbrauks labākie.»

 

  

TweetAglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties