28.06.2012. 20:54
Vimbldonas tenisa čempionāta trešo kārtu ceturtdien sasniedza WTA ranga pašreizējā līdere Marija Šarapova no Krievijas un četrkārtējā šī turnīra uzvarētāja Serēna Viljamsa no ASV.

Ar pirmo numuru izliktajai Šarapovai, kura līdz šim vienīgo reizi Vimbldonā uzvarējusi 2004.gadā, otrās kārtas cīņa izvērtās smaga, un viņa vien ar 7:6 (3), 6:7 (3), 6:0 pārspēja bulgārieti Cvetanu Pironkovu, kura 2010.gadā sasniedza sacensību pusfinālu, bet pērn aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam.

Šī cīņa tika iesākta jau trešdien, bet tad tā tumsas dēļ tika pārtraukta otrajā setā pie rezultāta 3:1 Šarapovas labā.

Pirmajā setā Šarapova bija nokļuvusi zaudētājos ar rezultātu 2-5, tomēr atspēlējās un turpinājumā uzvarēja taibreikā. Atsākoties spēlei ceturtdien, krieviete otrajā setā piedzīvoja neveiksmi, tomēr trešajā neatdeva pretiniecei nevienu geimu.

Reklāma

«Šodienas spēli iesāku lēnām, tomēr svarīgākais ir tas, kā to pabeidz,» pēc mača atzina Šarapova.

Šis Šarapovai ir pirmais turnīrs, kopš šī mēneša pirmajā pusē viņa uzvarēja Francijas atklātajā čempionātā.

Nākamajā kārtā Šarapovu sagaida mačs ar taivānieti Sje Suveju.

Tikmēr sacensību sestā rakete Viljamsa ar 6:1, 6:4 pārliecinoši pieveica kvalifikācijas sacensības pārvarējušo ungārieti Melindu Činku.

Šajā mačā pie savas serves Viljamsa pretiniecei atdeva tikai septiņas izspēles, uzvarot 61 minūtes laikā.

Nākamajā kārtā Viljamsu sagaida cīņa ar ķīnieti Dzje Ženu, kura izlikta ar 25.numuru.