29.05.2015. 19:00
Marija Šarapova "French Open" titula aizstāvēšanas misiju piektdien turpināja ar trešo uzvaru divos setos, tādā veidā pieveicot Samantu Stousuru – 6:3, 6:4. Šarapovai iepriekš bez setu zaudēšanas izdevās uzveikt arī Kaju Kanepi un Vitāliju Djačenko.

Marija Šarapova trešajā geimā ar trim nepiespiestajām kļūdām zaudēja savu servi, bet atspēlējās ļoti ātri, izmantojot visiem ļoti labi zināmo uzvaras formulu pret Samantu Stousuru – spēlēt uz viņas "backhand" pusi. Austrālijas tenisiste divus breikus pēc kārtas zaudēja tieši ar kļūdām, sitot no neērtās puses.

Izvirzījusies vadībā ar 4:2, Šarapova septītajā geimā otro reizi setā zaudēja servi. Tas notika, vienā geimā izceļoties ar uzreiz trim dubultkļūdām. Šarapovas aizstāvībai gan var pieminēt, ka spēle notika jūtamā vējā. Uztraukumam gan nebija pamata, jo Mašas uzbrukums bija iespaidīgāks un precīzāks, turklāt Stousura turpināja bezcerīgi spēlēt ar "backhand" Šarapova tūlīt ieguva jau trešo breiku un pēc tam izservēja 1. setu – 6:3.

Šarapovai 2. setā klājās grūtāk, jo Stousura labāk spēlēja svarīgākajos punktos, taču ar vienu breiku čempionei pietika, lai nodrošinātu panākumu arī šajā setā un visā mačā uzvarētu ar rezultātu 6:3, 6:4. Šarapovai tā ir 15. uzvara 17 mačos pār Stousuru. Abas nebija tikušās kopš pagājušā gada "French Open", kad Šarapovai 4. kārtas cīņā uzvaras gūšanai vajadzēja trīs setus (3:6, 6:4, 6:0).

Garbinje Mugurusa pirmo reizi četros mačos pieveica Andželiki Kerberi, turklāt to paveica pēc zaudēta 1. seta – 4:6, 6:2, 6:2. Vācijas tenisiste Mugurusu iepriekš apspēlēja ar labu aizsardzību, taču šoreiz Endžijas spēle aizsardzībā nespēja apturēt Spānijas otrās raketes jaudīgo uzbrukumu.