17.12.2012. 10:46
Dienvidamerikas lielākajā pilsētā Sanpaulu svētdien vētraini svinēja Brazīlijas «Corinthians» futbolistu Japānā gūto uzvaru klubu Pasaules kausa izcīņā, informēja aģentūra AP.

Pēc Jokohamā «Corinthians» izcīnītās uzvaras finālā pār Anglijas «Chelsea» svētdienas rīts Sanpaulu pārvērtās trokšņainā festivālā ar uguņošanu un līksmojošiem līdzjutējiem ielās. Dažāda vecuma svinētāji piepildīja Sanpaulu centru, daļā ielu paralizējot satiksmi.

Brazīlijas televīzija «Globo» vēstīja, ka fanu pūļi iekļuva arī topošajā «Corinthians» stadionā, kur turpinās celtniecības darbi. Būvniecības kompānija risināja sarunas ar negaidītajiem viesiem, lai varētu turpināt darbu.

«Corinthians» melni baltajās krāsās ģērbti futbola cienītāji agri pulcējās bāros, lai redzētu spēli, kas pēc vietējā laika sākās pirms pulksten deviņiem no rīta. Pēc alus brokastīm fani vēlāk dejoja uz māju jumtiem, dziedāja «Corinthians» slavas dziesmas, apskāva viens otru un raudāja prieka asaras. Svētku gaisotni uzturēja arī vecākas sievietes, skandējot «Corinthians» čempionu titulu.

Klubu Pasaules kausa finālā «Corinthians» ar 1:0 pieveica 2012.gadā Eiropas Čempionu līgā uzvarējušo «Chelsea».

«Corinthians» - «Chelsea» 1:0LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties