26.10.2013. 17:06

Rit 3.periods, rezultāts 2:2.

Jau pirmā perioda pirmajā minūtē laukuma saimnieki guva vārtus, kad rezultatīvi meta Iļja Kovaļčuks. Piektajā minūtē divas minūtes saņēma Arvīds Reķis, bet puslaika vidū Gunārs Skvorcovs, taču SKA nespēja realizēt viena spēlētāja pārsvaru. Tomēr 16.minūtē mājinieki dubultoja pārsvaru, kad Sedlačeku pārspēja zviedru uzbrucējs Tonijs Mortensons.

Trešdaļas 19.minūtē pēc lieliskas Aleksandra Ņiživija piespēles Andrim Džeriņam, pēdējais ieturēja pauzi, noguldīja vārtsargu un samazināja rezultāta starpību.

Otrā perioda pirmajā pusē laba izdevība gūt vārtus bija abām komandām, bet tas tomēr nenotika. Vispirms Sandis Ozoliņš netrāpīja vārtos no lieliskas pozīcijas, bet laukuma otrā galā viesus glāba Sedlačeks. Nedaudz vēlāk Ozoliņš saņēma noraidījumu, bet SKA vairākumu nerealizēja. Trešdaļas 13. minūtē no aizvārtes Roberts Bukarts asistēja Mikam Indrašim, kurš panāca izlīdzinājumu 2:2.

Informācija tiks papildināta...

Viesu komandas treneri spēlei pieteikuši divus vārtsargus, astoņus aizsargus un 13 uzbrucējus. Vārtus «Dinamo» rindās sargā Jakubs Sedlačeks.

«Dinamo» hokejisti izbraukumu turpinās pirmdien pret Mitišču«Atlant», trešdien spēlēt pret Jaroslavļas «Lokomotiv», bet 1.novembrī izbraukumu noslēgs ar maču Čerepovecā pret vietējo «Severstaļ».

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430