06.03.2012. 22:45
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfinālā otrdien iekļuva Sanktpēterburgas SKA komanda.

Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas piektajā spēlē SKA savā laukumā ar 5:0 (3:0, 1:0, 1:0) pieveica Maskavas CSKA komandu un sērijā līdz četrām uzvarām triumfēja ar rezultātu 4-1.

Aizvadītajā mačā uzvarētājiem pa vieniem vārtiem guva Dmitrijs Kaļiņins, Maksims Afinogenovs, Matīass Veinhandls, Aleksandrs Kučerjavenko un Andrejs Pervišins.

Savukārt SKA komandas vārtsargs Jakubs Štepaneks cīņas gaitā atvairīja visus 14 pretinieku metienus.

Vēl vienā Rietumu konferences duelī tikai uzvaras attālumā no pusfināla otrdien nokļuva pagājušās sezonas KHL vicečempione Mitišču "Atlant", kas sērijas piektajā mačā ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) savā laukumā pieveica Čerepovecas "Severstaļ" vienību.

Uzvarētāju rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Branko Radivojevičs.

Šajā sērijā "Atlant" izvirzījās vadībā ar 3-2.

Kā ziņots, zaudējumu Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas piektajā cīņā otrdien piedzīvoja Latvijas klubs Rīgas "Dinamo", kas ar 3:4 (2:3, 0:1, 1:0) izbraukumā piekāpās Ņižņijnovgorodas "Torpedo".

Šajā sērijā Rīgas "Dinamo" nonāca zaudētājos ar 2-3. Sērijas sestā spēle, kas var kļūt arī par pēdējo, ceturtdien notiks Rīgā.

Ja Rīgas "Dinamo" sērijā spēs pieveikt "Torpedo" hokejistus, tad Rietumu konferences pusfinālā Latvijas klubs spēkosies ar SKA komandu.

Jau vēstīts, ka Rietumu konferences pusfinālu jau sasniegusi arī Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas "Dinamo" komanda, kas ceturtdaļfināla sērijā ar 4-0 pieveica Baltkrievijas vienību Minskas "Dinamo".

KHL Gagarina kausā šobrīd ir tikai divas komandas, kas vēl nav zaudējušas nevienā spēlē, - bez Maskavas "Dinamo" vēl arī Austrumu konferences ceturtdaļfinālā Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas "Avangard" komanda ar rezultātu 4-0 uzvarēja Habarovskas "Amur" hokejistus.