19.04.2015. 19:36

, LSM.LV - Sports

SKA uzvarēja finālsērijā ar 4:1. Par vērtīgāko spēlētāju finālsērijā tika atzīts uzvarētāju komandas kapteinis Iļja Kovaļčuks.

Jau pirmajā trešdaļā ar Džimija Eriksona, Kovaļčuka, Jevgeņija Dadonova un Alekseja Poņikarovska gūtiem vārtiem SKA nokļuva vadībā ar 4:0. Mihails Gluhovs otrā perioda sākumā vienus vārtus atguva, bet Kovaļčuks guva piektos un spēles izskaņā Romans Červenka – sestos vārtus.

Iepriekšējā kārtā SKA Rietumu konferences finālsērijā bija zaudētājos ar 0:3, taču nākamajās četrās spēlēs uzvarēja Maskavas CSKA un iekļuva KHL finālā.

SKA Gagarina kausu ieguva pirmo reizi. Kazaņas "Ak Bars" (2009. un 2010.gadā) un Maskavas "Dinamo" (2012., 2013.) to bija ieguvušas divreiz, bet pa reizei Ufas "Salavat Julajev" (2011.) un Magņitogorskas "Metallurg" (2014.).

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga