08.05.2013. 08:51

Pateicoties Patrika Marlo gūtajiem vārtiem papildlaika 14.minūtē, Sanhosē Sharks hokejisti otrdien kā pirmie sasniedza Stenlija kausa izcīņas 2.kārtu jeb Rietumu konferences pusfinālu. Arī ceturtajā spēlē haizivis salauza Vankūveras Canucks pretestību, savā laukumā uzvarot ar 4:3 papildlaikā, bet sērijā 4:0.

Divas reizes mačā vadībā izvirzījās viesi no Sanhosē, bet Canucks atspēlējās un trešā perioda vidū panāca 3:2 jau savā labā. Sharks izglābās mača 56.minūtē, kad rezultātu izlīdzināja Džo Pavelskis, bet pirmā papildlaika 14.minūtē Marlo nodrošināja viesiem uzvaru, gūstot jau ceturtos vārtus šajā sērijā. Līdz ar to Sharks kā pirmie sasniedza Rietumu konferences pusfinālu.

Par mača spožāko zvaigzni atzina Marlo (1+1), vēl atzinību izpelnījās Pavelskis (2+0) un vēl viens Sharks uzbrucējs Tomijs Vingelss.

Vēl vienā Rietumu konferences mačā regulārā čempionāta uzvarētāji Čikāgas Blackhawks sērijas ceturtajā mačā viesos uzvarēja Minesotas Wild ar 3:0, nonākot panākuma attālumā no nākamās kārtas (3:1 sērijā).

Tikmēr Austrumos pie trešās uzvaras sērijā tika Otavas Senators, kas ar 3:2 papildlaikā uzvarēja Monreālas Canadiens, sērijā izvirzoties vadībā ar 3:1. Duelī starp Austrumu konferences spēcīgāko klubu Pitsburgas Penguins un Ņujorkas Islanders būs nepieciešamas vēl vismaz divas spēles - ceturtajā spēlē Islanders savā laukumā uzvarēja ar 6:4, tādējādi sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 2:2. Uzvarētājiem divi vārti un rezultatīva piespēle šveiciešu aizsargam Markam Štraitam, bet pingvīniem 1+1 iekrāja Jevgēņijs Malkins.