01.12.2015. 11:23

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

“Tā nav viņa (Oskara Melbārža) vaina, tā ir mūsu kopējā vaina. Tie ir eksperimenti, tā ir jaunas, citas tehnikas mēģināšana. Tur man absolūti nav ko Oskaram pārmest,” telefona intervijā “Sporta studijai” teica izlases galvenais treneris.

Ja Latvijas bobslejistu mērķis būtu tikai tikšana trijniekā Pasaules kausā, tad, iespējams, būtu savādāk. Bet Prūsis raugās uz šo daudz plašāk – lielais mērķis ir olimpiskās spēles Phjončhanā.

Uz jautājumu, vai pēc šī eksperimenta nebija doma uzreiz mest malā jaunās tehnikas izmēģināšanu un atgriezties pie pārbaudītām vērtībām, galvenais treneris atbildēja: “Tas būtu vieglākais. Tā būtu aizmukšana nevis no problēmu risināšanas, bet aizmukšana no problēmām. Tas jau bija skaidrs treniņos. Man absolūti nebija nekādu pārsteigumu mačos.”

Tests gan neesot bijis pilnvērtīgs – pie vainas laika apstākļi. Taču jaunais bobs tiks mēģināts vēl un vēl. “Kamēr būs cerība. Cerība mirst pēdējā. Laiks ir ieguldīts, nauda iztērēta. Vienkārši viegli nomest nost – tas būtu muļķīgi,” kodolīgs bija Prūsis.Klubs 4, vingrošanas un veselības nodaļa K.Barona 117, Rīga, LV-1012
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties