02.12.2013. 10:06

  • Melbārža četrinieks diskvalificēts; Ķibermaņa ekipāžai septītā vieta 2013. g. 30. novembris

«Tā ir arī mana vaina. Nenokontrolēju situāciju,» par Melbārža četrinieka diskvalifikāciju laikrakstam «Diena» sacīja Sandis Prūsis. «Visu laiku uztraucāmies par iespējamo svara pārsvaru divnieku sacensībās, bet iekritām četriniekos. Būs laba mācība.»

Melbārža pilotētajam četriniekam tika konstatēts viens lieks kilograms. Viņa stūmēji bija Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste un Intars Dambis.

Nākamajās sacensībās Melbārdim būs jāstartē no pēdējās starta grupas. Prūsis norādīja, ka atgūt vietu labāko desmitniekā tagad būs sezonas galvenais uzdevums.

Tikmēr Prūsi priecējis Oskara Ķibermaņa veikums - viņš četriniekos izcīnīja augsto septīto vietu. Kopā ar stūmējiem Raivi Broku, Helviju Lūsi un Jāni Strengu pirmo braucienu viņš noslēdza sestajā vietā, bet otro veica nedaudz sliktāk, atkāpjoties uz septīto pozīciju. Ķibermanis Kalgari trasē brauca pirmo reizi.

Prūsis arī atzina, ka vairāk gaidījis no Vācijas komandām, kuras uzrādīja pieticīgus rezultātus, izņemot Maksimiljana Arnta ekipāžu, kas ieguva otro vietu.

Arī nākamie divi Pasaules kausa (PK) posmi risināsies Ziemeļamerikā - ASV trasēs Parksitijā un Leikplesidā. Pēc tam PK tūre turpināsies Eiropā.Trāpītava, šautuve Trāpītava, šautuve Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties