26.07.2016. 23:08

Golovkina treneris norādījis, ka neskatoties uz baumām, ka starp abu bokseru pārstāvjiem bijušas pārrunas, nekas tāds patiesībā nav noticis, vienlaikus noliedzot, ka Golovkins nevēlas šo cīņu.

"Lai runātu par [Golovkina] nevēlēšanos cīnīties pret Vordu, nepieciešamas pārrunas," sacīja Sančess. "Nav taisnība, ka mūsu puse nevēlējās cīņu. Mēs to gribam! Uzskatu, ka tā būtu lieliska cīņa. Tāpat, manuprāt, agri vai vēlu tā notiks, taču, lai līdz tam tiktu, mums ir jāsēžas pie pārrunu galda."

Jāatgādina, ka Golovkins cīnās un ir IBO, IBF, WBA un WBC pasaules čempions svarā līdz 72.6 kilogramiem, bet bijušais čempions Vords lielākoties ir cīnījies svarā līdz 76.2 kilogramiem (pēdējā cīņa gan tika aizvadīta svarā līdz 79.4kg). Sančess atzina, ka attiecībā uz svara kategoriju, iespējams, Golovkina komanda varētu iziet uz kompromisu.

"Mēs varētu pacelties uz 76.2 kilogramiem, ja svarā līdz 72.6 kilogramiem mums nebūs cīņu. Ja svarā līdz 76.2 kilogramiem būs saistoša cīņa, mēs noteikti izmantosim šo iespēju," piebilda Sančess.Trāpītava, šautuve Trāpītava, šautuve Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties