08.02.2017. 20:19

Pirmo setu labāk iesāka Latvijas duets, kas ātri ieguva divu punktu pārsvaru (3:1), taču seta vidū tehniskajā pārtraukumā ar viena punkta pārsvaru jau devās amerikāņi (11:10). Samoilovam un Šmēdiņam izdevās gūt četrus punktus pēc kārtas (14:11), bet sīva cīņa turpinājās un galotnē Rozentāls un Krabs bija vadībā ar 18:17 un 19:18.

Pie pirmās setbumbas gan tika latvieši, kad Šmēdiņš labi nocīnījās aizsardzībā un izspēli noslēdza ar precīzu sitienu (20:19). Mājinieki atspēlēja trīs setbumbas un pēc Samoilova raidījuma autā paši tika pie pirmās setbumbas (23:22), kuru gan ar teicamu sitienu atspēlēja Šmēdiņš (23:23). Nākamā setbumba gan izrādījās liktenīga – Šmēdiņš iestrēga blokā, un Rozentāls ar Krabu bija pārāki ar 25:23.

Arī otro setu labāk sāka latvieši, iegūdami četru punktu pārsvaru (6:2), tomēr jau drīzumā amerikāņi pietuvojās līdz minimumam (6:7), atjaunoja līdzsvaru (8:8) un arī pārņēma vadību (11:10). Nu iniciatīva piederēja Rozentālam un Krabam, kuri pēc mūsējo uzbrukuma sitiena tīklā ieguva pat piecu punktu pārsvaru (17:12). Samoilovam un Šmēdiņam izdevās atbildēt ar četriem punktiem pēc kārtas (16:17), atjaunot neizšķirtu (19:19) un iegūt pirmo setbumbu (20:19). Diemžēl arī šoreiz sīvs zaudējums – Šmēdiņa sitiens autā nozīmēja 25:23 amerikāņu labā un 2:0 visā spēlē.

Nākamā grupas spēle Latvijas pludmales volejbola duetam paredzēta plkst. 23:30 pēc Latvijas laika, kad pretī stāsies poļi Mariušs Prudels un Kačpers Kujavjaks.

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063