13.07.2015. 20:01
Latvijas spēcīgākais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš uzzinājuši savus pretiniekus mēneša beigās gaidāmajā Eiropas čempionātā, kas norisināsies Austrijas pilsētā Klāgenfurtē. B grupā latvieši cīnīsies ar Itālijas, Spānijas un Austrijas duetiem.

Sezonas ievads pēdējo divu sezonu pasaules kausa tūres uzvarētājiem Samoilovam un Šmēdiņam izvērties visai saraustīts, jo vairākus turnīrus nācās izlaist Jāņa savainojuma dēļ. Arī pasaules čempionātā šogad Saša ar Jāni nepiedalījās, bet Samoilovs duetā ar Mārtiņu Pļaviņu nespēja pārvarēt izslēgšanas turnīra pirmo kārtu.

Pasaules kausa tūrē Samoilovs un Šmēdiņš atgriezās pagājušajā nedēļā Šveices pilsētā Gštādē notiekošajā FIVB ''Major'' sērijas posmā. Latvijas pāris meistarīgāki aizcīnījās līdz finālam trīs setu cīņā ar 1-2 (16:21, 21:13, 10:15) atzina jauno pasaules čempionu brazīļu Alisona Cerutti un Bruno Oskara Šmita pārākumu.

Šovakar savā oficiālajā ''Twitter'' kontā pāris atklāja, ka nepiedalīsies ''Saulkrastu kokteilī'', bet vakarā paziņotas Eiropas čempionāta finālturnīra grupas. Latvieši turnīrā izlikti ar 2. numuru un pretiniekos E grupā ieguvuši itāliešus Karambulu / Ranjēri (15.), Spānijas duetu Marko / Garsiju un austriešus Hūberu / Zeidlu (31.). Jāpiemin, ka pagājušajā gadā latvieši ieguva sudrabu, finālā piekāpjoties Itālijas pārim Nikolai / Lupo.

Pludmales volejbola tradīcijām bagātajā Klāgenfurtē Eiropas čempionāta finālturnīrs norisināsies no 28. jūlija līdz 2. augustam.

Pieminēšanas vērta ir Itālijas pāra Adriana Karambulas servēšanas tehnika. Dueta aizsargs lielākoties izpilda tā sauktās ''sveces''.

Izmantotie resursi:CEV - Confédération Européenne de VolleyballFP Investment, SIA E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties