30.07.2014. 22:34
Rīt 13:00 Klāgenfurtes "Grand Slam" izcīņas pamatturnīru uzsāks Latvijas pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.

Pēc Mārtiņa Pļaviņa un Aleksandra Soloveja izstāšanās kvalifikācijas otrajā kārtā, diezgan smagi zaudējot Francijas pārim, kļuva skaidrs, ka pamatturnīrā piedalīsies tikai viens Latvijas pāris, proti, FIVB ranga līderi Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.

Viņi šajā "Grand Slam" izsēti ar ceturto numuru un spēlēs D grupā kopā ar Kanādas, ASV un Šveices pāriem. No mūsējo pretiniekiem visaugstāk izsēti amerikāņi Haidens un Borns (13.), rīt 18:00 būs jātiekas ar šveiciešiem Gabatuleru un Gersonu (20.), bet grupas pirmā spēle paredzēta jau rīt 13:00 pret kanādiešiem Heču un Redmanu (29.). Paredzams, ka pirmās divas spēles video tiešraidē vērot nebūs iespējams.

Spēles pret ASV duetu precīzs sākums vēl nav paziņots, taču tas notiks pirmajā augustā. 41 gadu vecais Džons Haidens un viņa 16 gadus jaunākais partneris Tri Borns šosezon jau spējuši triumfēt "Grand Slam" turnīrā, uzvarot Berlīnas turnīrā.

Samoilovs un ŠmēdiņšBerlīnā izstājās ceturtdaļfinālā, tāpat kā iepriekšējā "Grand Slam" turnīrā Longbīčā. Tajā bija jāspēlē arī ar rītdienas pretiniekiem Heču un Redmanu, kuri tika pieveikti vien trīs setos (17:21, 21:16, 15:13), un arī Longbīčā tieši pret kanādiešiem nācās uzsākt turnīru.

Izmantotie resursi:FIVB Fédération Internationale de Volleyball...