01.06.2016. 15:57
Ar panākumu Eiropas čempionāta, kas norisinās Šveices pilsētā Bīlē, titula aizstāvēšanu trešdien sāka Latvijas labākais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.

D apakšgrupas spēlē ar ceturto numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš ar 2-1 (21:16, 20:22, 15:12) uzvarēja norvēģus Jeiri Eitūnu un Īveru Andrēasu Horemu, kas izsēti ar 29. numuru.

Pirmā seta sākumā nelielā vadībā bija pretinieki, taču tad Samoilovs ar Šmēdiņu pārņēma iniciatīvu un tehniskajā pārtraukumā devās, esot vadībā ar 12:9, pēc tam droši aizvadot setu līdz uzvarošām beigām. Otrajā setā Latvijas duets nokļuva iedzinējos ar 6:9 un 12:16, tomēr pēc tam spēja saņemties un panākt 18:18, taču saspringtās seta beigas labāk nospēlēja Eitūns un Horems.

Tomēr izšķirošajā trešajā setā pārsvars jau atkal bija Latvijas puišu pusē, kuri spēja izvirzīties vadībā ar 7:4 un beigās arī svinēt uzvaru visā mačā.

Turnīra turpinājumā Latvijas duetam ceturtdien pretī stāsies ar 20. numuru izliktais duets no Turcijas - Murats Giginoglu un Volkans Gēgtepe. Savukārt piektdien jātiekas ar itāļu dvīņubrāļiem Paolo Ingroso un Mateo Ingroso, kuri izlikti ar 13.numuru.

Šodien savu pirmo maču EČ aizvadīs arī Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, spēkojoties ar francūžiem Juzefu Krū un Eduāru Rulansonu.

Eiropas čempionāta pamatturnīrā startē 32 dueti, kuri sadalīti astoņās grupās, pa četrām komandām katrā. Grupu uzvarētāji uzreiz iekļūs astotdaļfinālā, bet otro un trešo vietu ieguvēji spēlēs izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, kamēr grupu vājākajām komandām turnīrs būs noslēdzies.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties