01.07.2015. 10:31
Aleksandrs Samoilovs un Mārtiņš Pļaviņš šovakar Apeldornā (Nīderlande) turpinās cīņu pasaules čempionātā. Turnīra 1/16 finālā Latvijas dueta pretinieki būs kanādieši Džošs Binstons un Sems Šahtars. Mača sākuma laiks plānots plkst. 21:00, bet pagaidām vēl nav skaidrs, vai maču tiešraidē piedāvās LTV7 kanāls, jāseko informācijai dienas gaitā.

Jau vēstīts, ka F apakšgrupas trīs cīņās Latvijas pludmales volejbolisti svinēja trīs panākumus, kas viņiem deva pirmo vietu grupā, kas savukārt solīja vājākus pretiniekus izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā. Izloze lēma, ka rīt 1/16 finālā Samoilova un Pļaviņa duetam būs jāsacenšas ar pludmales volejbolistiem no Kanādas – Džošu Binstoku un Semu Šahtaru. Viņi čempionātā izsēti ar 21. numuru, un D apakšgrupā izcīnīja divas uzvaras, kas gan viņiem deva tikai trešo vietu grupā. Apakšgrupas pirmajā spēlē kanādieši nedaudz negaidīti piekāpās venecuēliešiem Ernandesam un Faņē (0:2), otrajā cīņā pieveica ēģiptiešus Usamu un Aimanu (2:0), bet šodien parūpējās par nelielu sensāciju, apspēlējot poļus Fijaleku un Prūdelu (2:0).

Kanādas duets šajā sezonā regulāri startējis Pasaules kausa posmos. Vislabāk kanādiešiem veicies Horvātijā notikušajās „Major Series” turnīrā, kur viņiem izdevās izcīnīt sudraba godalgas. Otrs labākais šīs sezonas sasniegums – 5.vieta sezonas atklāšanas posmā Ķīnas pilsētā Fužo, bet vēl trijos (ASV, Maskavā un Šveicē) mūsējo šīvakara pretiniekiem izdevies tikt pie 17. vietām. Droši var teikt, ka izloze mūsu pludmales volejbolistiem bijusi veiksmīga, taču piesardzīgiem liek būt fakts, ka Kanādas duets apakšgrupā prata svinēt panākumu pār vieniem no čempionāta favorītiem poļiem Fijaleku un Prudelu, turklāt tas paveikts divu setu spēlē.

Mača sākuma laiks plānots plkst. 21:00, bet pagaidām vēl nav skaidrs, vai maču tiešraidē piedāvās LTV7 kanāls, jāseko informācijai dienas gaitā.

Pludmales volejbola draugiem noteikti var ieteikt pievērst uzmanību vienam ļoti īpašam 1/16 finālam, kurā spēkus samēros jau pieminētie poļi, kā arī brazīlieši Pedro un Evandro. Abi šie dueti pirms čempionāta tika pieskaitīti pie medaļu pretendentiem, taču Brazīlijas komandas klupieni apakšgrupā noveduši pie šāda dueļa jau 1/16 finālā. Tāpat uzmanību vērts pievērst arī Bruno/Alisona (Brazīlija) un Krou/Roulandsona (Francija), kā arī Semjonova/Krasiļņikova (Krievija) un Nikolai/Lupo (Itālija) dueļiem. Tāpat interesanta solās būs pieredzējušo brazīliešu Rikardo un Emanuela spēle ar poļiem Kadziolu un Salankeviču.

Latvijas pludmales volejbola draugiem saistošs būs arī ASV pāra Gibs / Patersons mačs pret austriešiem Dopleru un Horstu. Šīs cīņas uzvarētāji rīt 1/8 finālā tiksies ar Latvijas un Kanādas spēles uzvarētājiem.

1/16 finālu kalendārs pieejams šeit: ScheduleVertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties