30.06.2015. 23:26
Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Mārtiņš Pļaviņš dalību pasaules čempionātā turpinās ar 1/16 fināla maču pret kanādiešiem Džošu Binstoku un Semu Šahtaru trešdien, tas kļuva zināms pēc otrdienas vakara izlozes.

Jau vēstīts, ka F apakšgrupas trīs cīņās Latvijas pludmales volejbolisti svinēja trīs panākumus, kas viņiem deva pirmo vietu grupā, kas savukārt solīja vājākus pretiniekus izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā. Izloze lēma, ka rīt 1/16 finālā Samoilova un Pļaviņa duetam būs jāsacenšas ar pludmales volejbolistiem no Kanādas – Džošu Binstoku un Semu Šahtaru. Viņi čempionātā izsēti ar 21. numuru, un D apakšgrupā izcīnīja trešo vietu.

Apakšgrupas pirmajā spēlē kanādieši nedaudz negaidīti piekāpās venecuēliešiem Ernandesam un Faņē (0:2), otrajā cīņā pieveica ēģiptiešus Usamu un Aimanu (2:0), bet šodien parūpējās par nelielu sensāciju, apspēlējot poļus Fijaleku un Prūdelu (2:0).

Latvijas un Kanādas dueļa uzvarētāji 1/8 finālā tiksies ar pāra Klemens Doplers / Aleksandrs Horsts (Austrija) un Džeiks Gibs / Keisijs Patersons (ASV) cīņas veiksminiekiem.

Vairāk par Latvijas un Kanādas duetu gaidāmo maču rakstīsim trešdienas rītā, kad būs zināms arī spēles sākuma laiks.

Izlozei labpaticies jau 1/16 finālā kopā savēst poļus Fijaleku / Prudelu un brazīliešus Evandro / Pedro! Looking forward!— Jānis Celmiņš (@JanisCelmins) June 30, 2015Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties