07.07.2012. 14:40
Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins šodien Gštādes (Šveice) "Grand Slam" turnīra otrā posma 2. kārtā zaudēja galvenajiem favorītiem un ierindojās devītajā vietā.

Jau ziņots, ka grupu turnīrā ceturto numuru izsētie Samoilovs un Sorokins izcīnīja divas uzvaras – vispirms ar 2-1 (16:21, 21:19, 15:13) tika pieveikti austrieši Klemēns Doplers un Aleksandrs Horsts, bet pēc tam ar 2-0 (21:16, 21:16) arī zviedri Hanness Bringborgs un Stefans Gunnarsons. Grupas pēdējā spēlē mūsējie ar 0-2 (16:21, 17:21) piekāpās ar 13.numuru izsētajiem itāļiem Nikolaī Paolo un Danielam Lupo. Savukārt izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā mūsējie ar 2-0 (21:17, 21:17) apspēlēja citus itāļus – dvīņu brāļus Mateo un Paolo Ingroso (22.).

Otrajā kārtā Samoilova un Sorokina pretinieki bija galvenie favorīti – amerikāņi Tods Rodžerss un Fils Dalhauzers. Mūsējie spēja izrādīt sīkstu pretestību, tomēr gan pirmā, gan otrā seta galotnē nācās atzīt oponentu pārākumu ar 19:21 un visā spēlē ar 0-2. Tādejādi Rodžerss un Dalhauzers iekļuva ceturtdaļfinālā, bet mūsējie ierindojās dalītā devītajā vietā.

Izmantotie resursi:FIVB Fédération Internationale de Volleyball...