16.06.2012. 19:03

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins sestdien izcīnīja piekto vietu Romā notiekošajā Grand Slam turnīrā, kas bija pēdējā sportistu atlase dalībai Londonas olimpiskajās spēlēs.

Izslēgšanas sacensību ceturtdaļfināla kārtā Samoilovs/Sorokins, kuri bija izlikti ar 11.numuru, ar rezultātu 1-2 (16:21, 21:18, 14:16) zaudēja amerikāņiem Džeikobam Gibam/Šonam Rozentālam, kuri izlikti ar augsto piekto numuru.

Dalību turnīrā Latvijas sportisti tādējādi noslēdza dalītā piektajā vietā. Tikmēr dalītā devītajā vietā posmā ierindojās otrs Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš, kuriem turnīrā bija ticis 14.numurs.

Kā ziņots, pēc apakšgrupu sacensībām un izslēgšanas cīņu izlozes kļuva skaidrs, ka abi Latvijas dueti garantējuši vietu Olimpiādē, jo vairāki pretendenti viņus vairs nevar apsteigt pat teorētiski.

Latvijas pludmales volejbolisti pirmoreiz Olimpiādē startēja pirms četriem gadiem Pekinā, kad vienā pārī spēlēja Samoilovs un Pļaviņš, izcīnot devīto vietu.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933