10.05.2014. 19:56

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Finālā plkst. 23 pēc Latvijas laika Samoilova/Šmēdiņa pretinieki būs Itālijas dueta Paolo Ingroso/Mateo Ingroso un mājinieku Huana Virhena/Lombardo Ontverosa cīņas uzvarētāji. Visos trijos jaunajā sezonā aizvadītajos turnīros Samoilovs/Šmēdiņš ir tikuši vismaz pusfinālā.

Veiksmīga diena bija arī Mārtiņam Pļaviņam/Aleksandram Solovejam, kuri Antaljā, Turcijā, kļuva par Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Satellite" sērijas turnīra uzvarētājiem. Pļaviņš/Solovejs finālā ar 3:1 uzvarēja austriešus Klemensu Dopleru/Aleksandru Horstu.

Samoilovs/Šmēdiņš iepriekš astotdaļfināla spēlē ar 2:0 (21:19, 21:18) pārspēja spāņus Fransisko Marko/Kristianu Garsiju, bet dalību pusfinālā nodrošināja ar uzvaru 2:0 (21:11, 21:15) pār ķīniešiem Čenu Čeņu/Dzjaņu Li, kurus iepriekš pārliecinoši pieveica arī grupas kārtā. Ar otro numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš grupā guva uzvaras arī pār mājiniekiem Huanu Revueltu/Migelu Anhelu Kardenasu un Argentīnas volejbolistiem Hulianu Amado Azādu/Pablo Bianki.

Jau vēstīts, ka otram Latvijas pārim Ruslanam Sorokinam/Edvartam Buividam sacensības Puertovaljartā beidzās grupas kārtā, kur viņi izšķirošajā spēlē par vietu izslēgšanas spēlēs zaudēja brazīliešiem Evaldu Moreiru/Brunu de Paulu un sacensības noslēdza dalītā 25.vietā. Pēc uzvaras pirmajā spēlē pār Vācijas duetu Finnu Ditelbahu/Eriku Korengu otrajā cīņā Sorokins/Buivids piekāpās Austrijas pārim Tobiasam Vinteram/Lorencam Petučnigam.

FIVB pludmales volejbola sezonas kalendārā ir 11 "Open" posmi un 10 augstākas kategorijas "Grand Slam" posmi, kā arī atsevišķs "Grand Slam" fināls. "Open" turnīra kopējais balvu fonds Puertovaljartā ir 150 000 dolāru.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties