30.04.2014. 11:49

, LSM.LV - Sports

Pirmajā spēlē Samoilovs/Šmēdiņš ar 2:0 (21:14, 21:14) uzvarēja mājiniekus Ha Likedzjanu un Dzjaņu Bao, gūstot grupu spēļu pirmajā kārtā visātrāko panākumu. Pret rīkotāju īpašo ielūgumu saņēmušajiem Ķīnas volejbolistiem cīņa ilga tikai 35 minūtes.

Turnīrā ar trešo numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš turpināja ar uzvaru trijos setos 2:1 (16:21, 21:10, 15:13) pār Vācijas pāri Markusu Bekermanu/Mišu Urbacku. Grupas spēļu izskaņā turnīrā vienīgā atlikušā Latvijas dueta pretinieki ceturtdien būs Krievijas volejbolisti Konstantins Semjonovs/Vjačeslavs Krasiļņikovs. Izslēgšanas spēlēs cīņu turpinās komandas, kas grupā nepaliks pēdējā vietā. Grupu uzvarētāji uzreiz iekļūs otrajā izslēgšanas kārtā jeb astotdaļfinālā.

Jau vēstīts, ka tālāk par kvalifikāciju otrdien netika abi pārējie Latvijas pāri Mārtiņš Pļaviņš/Aleksandrs Solovejs un Edvarts Buivids/Ruslans Sorokins. Pļaviņš/Solovejs pirmajā kārtā uzvarēja abu Latvijas duetu cīņā, taču izšķirošajā spēlē par vietu pamatturnīrā otrajā kārtā piekāpās norvēģiem Iveram Andreasam Horemam/Geiram Eitunam. Samoilovs/Šmēdiņš bija brīvi no dalības kvalifikācijā.

Šanhajas "Grand Slam" turnīra balvu kopējais fonds vīriešiem un sievietēm ir 800 000 dolāru. Vīriešiem sezonas pirmo "Grand Slam" uzvarētāju noteiks finālā sestdien.

Sezonas kalendārā pludmales volejbolistiem ir iekļauti zemāka ranga 11 "Open" sacensību posmi un risināsies 10 augstākas kategorijas "Grand Slam" sacensības, kā arī būs atsevišķs "Grand Slam" fināls.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa