08.06.2014. 14:51

, LSM.LV - Sports

Samoilovs/Šmēdiņš izcīnīja turnīrā sesto uzvaru pēc kārtas un svētdien finālā Kaljari spēlēs pret mājiniekiem Paolo Nikolai/Danieli Lupo. Spēle par zelta medaļām sāksies plkst. 18 pēc Latvijas laika.

Pusfinālā Latvijas pāris neveiksmīgi aizvadīja pirmo setu, kurā kļūdu birums liedza izrādīt līdzvērtīgu pretestību, un spāņi itin ātri nodrošināja uzvaru. Otrajā setā cīņa ritēja punkts punktā, līdz pāris epizodēs Samoilova veiksmīga darbība aizsardzībā un blokā ļāva panākt lūzumu un no 16:15 nodrošināt seta galotnē pārliecinošu uzvaru. Trešajā setā lūzumu Latvijas duets nodrošināja seta vidū, kad Šmēdiņš izcēlās ar veiksmīgu darbību blokā un aizsardzībā, palīdzot panākt 9:6.

Otrā pusfinālā Nikolai/Lupo ar 2:0 (21:13, 21:19) uzvarēja Austrijas pāri Klemensu Dopleru/Aleksandru Horstu.

Vietu pusfinālā ar pirmo numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš nodrošināja sestdien ar uzvaru pār vāciešiem Sebastjanu Fuksu/Larsu Flīgenu (2:1). Izslēgšanas turnīru Latvijas spēcīgākais duets sāka otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā, kur pieveica Krievijas duetu Konstantinu Semjonovu/Vjačeslavu Krasiļņikovu (2:0). Samoilovs/Šmēdiņš iepriekš uzvarēja arī visās trijās spēlēs grupā, pārspējot mājiniekus Mateo Čekīni/Mateo Martino (2:0), Čehijas pāri Robertu Hufu/Janu Hadravu (2:1) un Fuksu/Flīgenu (2:1).

Savukārt Mārtiņš Pļaviņš/Aleksandrs Solovejs izslēgšanas pirmajā kārtā zaudēja mājiniekiem Čekīni/Martino (1:2) un sacensības noslēdza dalītā 17.vietā. Vēl viens Latvijas duets Toms Šmēdiņš/Jānis Pēda zaudēja visās trijās spēlēs grupā un čempionātā dalīja 25.vietu.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa