18.06.2016. 19:19

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pusfinālā sestdien Samoilovam/Šmēdiņam pretim stāsies vēl viens Brazīlijas pāris Gustavo Karvaljaešs/Saimons Santušs. Otrā pusfinālā brazīlieši Alisons Čeruti/Brunu Šmits spēlēs pret ASV duetu Džeikobu Gibu/Keisiju Patersonu.

Pirmajā izslēgšanas kārtā Samoilovam/Šmēdiņam pietika ar diviem setiem, lai gūtu uzvaru 2:0 (21:19, 21:16) pār Brazīlijas pāri Rikardu Santušu/Andri Steinu, bet spēlē par vietu ceturtdaļfinālā trijos setos tika pieveikti ar ceturto numuru izliktie spāņi Pablo Erera/Adrians Gavira - 2:1 (19:21, 21:17, 15:13).

Savukārt Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža zaudēja astotdaļfinālā, sacensības pabeidzot dalītā 9.vietā.

Pļaviņš/Regža pirmajā izslēgšanas spēlē ar 2:0 (21:16, 21:15) pārspēja Oivindu Hordviku/Bjarti Uskenu no Norvēģijas, turpretim spēlē par vietu ceturtdaļfinālā ar 0:2 (17:21, 19:21) piekāpās spēcīgajam ASV duetam Gibam/Patersonam.

Turnīrā ar sesto numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš grupā uzveica grieķus Georgu Kociliani/Niku Zupani (2:0) un Itālijas duetu Aleksu Ranjēri/Adrianu Karambulu (1:2), bet pirmajā spēlē Latvijas spēcīgākais duets piekāpās Krievijas pārim Ruslanam Bikanovam/Jaroslavam Koškarevam (1:2).

Pļaviņš/Regža grupā bija pārāki par spāņiem Fransisko Tomasu/Sesaru Menendesu Ortego (2:0) un uzvarēja arī galvenos favorītus Bartošu Losjaku/Piotru Kantoru no Polijas (2:0). Grupas kārtu Pļaviņš/Regža sāka ar zaudējumu kanādiešiem Semam Pedlovam/Grantam O'Gormenam (0:2). 

Trešajam Latvijas duetam Rihardam Finsteram/Edgaram Točam turnīrs beidzās grupas kārtā. Finsters/Točs ceturtdien atzina Spānijas dueta Pablo Ereras/Adriana Gaviras pārākumu (0:2), vēlāk piekāpās arī krieviem Oļegam Stojanovskim/Artjomam Jarzutkinam (1:2), bet piektdien zaudēja Polijas pārim Macejam Kosjakam/Macejam Rudolam (1:2).

Izslēgšanas turnīrā tika katras grupas trīs spēcīgākās komandas, turklāt grupu uzvarētāji uzreiz nodrošināja dalību otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā. Finsters/Točs pamatsacensībās iekļuva pēc dalības kvalifikācijā, ko nepārvarēja Aleksandrs Solovejs/Toms Šmēdiņš.

Ar trim zaudējumiem trijās grupas spēlēs turnīru pabeidza vienīgais Latvijas sieviešu pāris Marta Ozoliņa/Alise Lece, ierindojoties dalītā 25.vietā.

Pēc vietas rangā startam Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs kvalificējās Samoilovs/Šmēdiņš, bet Pļaviņam/Regžam ceļazīmes iegūšanai atliks cerēt uz veiksmīgu startu nākamnedēļ Kontinentālā kausa izcīņā.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties