08.12.2014. 15:34
Tā kā sezonas pēdējam Pasaules kausa posmam, kas šonedēļ risināsies DĀR, nav pieteicies neviens no pirmajiem trijiem pasaules pludmales volejbola ranga duetiem, Latvijas spēlētāji Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš otro gadu pēc kārtas garantējuši pirmo vietu sezonas noslēguma kopvērtējumā.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pirms sezonas pēdējā posma Samoilovam un J.Šmēdiņam ir 5770 punkti, viņiem 330 punktus zaudē amerikāņi Šons Rozentāls un Filips Dalhauzers, bet trešie ar 5330 punktiem ir brazīlieši Alisons Čeruti un Brunu Šmits.

Uzvara turnīrā dotu 500 punktus, tomēr galīgajā pieteikumā nav atrodams neviens no šiem duetiem.

Samoilovs un Šmēdiņš pasaules ranga pirmajā vietā noslēdza jau 2013.gadu, bet šajā sezonā viņi maijā uzvarēja Pasaules kausa "Open" posmā Meksikā, bet kopā finālā šosezon spēlēja trīs reizes un labāko pieciniekā iekļuva vēl seškārt.

DĀR posmam no Latvijas sportistiem pieteikušies vienīgi Jāņa Šmēdiņa vecākais brālis Toms duetā ar Mārtiņu Dauburu.

Tikmēr jau iepriekš bija zināms, ka pasaules dāmu rangā pirmo vietu garantējušas brazīlietes Žuliana Silva un Marija Antonelli. Zīmīgi, ka Žuliana gadu ranga pirmajā vietā noslēgusi jau septīto reizi pēdējo deviņu gadu laikā.

Šī brazīlietēm bija pirmā kopējā sezonget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties