10.06.2014. 10:41

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Samoilovs rēķinās, ka visi Latvijā no spēcīgākā pludmales volejbola dueta gaida tikai zeltu. Taču viņš uzsvēra, ka tik augstu latiņu ir nolikuši paši, un tagad jānoturās līmenī. Finālā Latvijas duets zaudēja mājiniekiem itāliešiem Paolo Nikolai/Danielem Lupo, un Samoilovs atzina, ka pretinieki bija ļoti spēcīgi.

Pēc uzvarētā pusfināla pret spāņiem Pablo Ereru/Adrianu Haviru un panāktā revanša par zaudējumu finālā pirms gada, Samoilovam šķitis, ka spēka vairs nav. Taču finālā bangoja emocijas un bijusi sajūta, ka ir pa spēkam arī pārlēkt pāri tīklam. Taču pēc cīņas voplejbolisti sajutuši, ka spēki ir galā.

Arī dueta treneris Genādijs Samoilovs atzina, ka nogurums pēc Eiropas čempionāta ir uzkrājies. Arī trenerim īsta gandarījuma par sudrabu nav, jo zaudējums fināla trešajā setā rūgtāks bija tādēļ, ka pēc galotnē iegūtā pārsvara tomēr sekoja zaudējums. Genādijs Samoilovs tomēr cer, ka Eiropas čempionu laurus izdosies plūkt ar trešo mēģinājumu.

Par galveno uzdevumu treneris nosauca tikšanu uz olimpiskajām spēlēm, bet pašlaik Latvijas spēcīgākajam pārim mērķis ir vienmēr spēlēt līdz galam un cīnīties par uzvaru, lai labāk sevi parādītu līdzjutējiem un arī pašiem būtu gandarījums.

Latvijas pludmales volejbola līderi trešdien dosies uz "Grand Slam" sērijas turnīru Maskavā, kur arī atsāks treniņus. Brīvajā otrdienā Samoilovam un Šmēdiņam paredzēta atpūta un procedūras, lai atgūtu spēkus.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties