24.08.2013. 16:27
Šodien FIVB Maskavas "Grand Slam" pludmales volejbola turnīra trešo kārtu jeb ceturtdaļfinālu sasniedza Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri divos setos pieveica Kanādas duetu Haču un Redmanu.

Jau ziņots, ka Maskavas "Grand Slam" turnīra C apakšgrupā ar trešo numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš vispirms ar 2-1 (21:11, 17:21, 15:8) uzvarēja krievus Romaškinu un Hudjakovu (30.), pēc tam, neizmantojot piecas mačbumbas, ar 1-2 (17:21, 21:12, 17:19) zaudēja austriešiem Petučnigam un Horstam (19.), bet pēdējā spēlē ar 2-0 (21:19, 24:22) pieveica kanādiešus Sakstonu un Šalku (14.), un, pateicoties labākai setu attiecībai, triumfēja apakšgrupā.

Tas ļāva izslēgšanas spēles sākt no 2.kārtas, kur šodien pretiniekos bija vēl viens kanādiešu duets – Hačs un Redmans, kuri izlikti vien ar 26.numuru. Pirmajā setā kanādieši Latvijas pārim sastādīja cienīgu pretestību, tomēr Samoilovs/Šmēdiņš nokārtoja uzvaru – 21:18. Otrā seta vidū latvieši bija iekrājuši piecu punktu pārsvaru (13:8), pārliecinoši virzoties pretī panākumam. Lai arī Hačs/Redmans deficītu uz brīdi spēja pārsvaru samazināt, seta izskaņā mūsējie bija krietni pārāki, uzvarot ar 21:16 un mačā triumfējot ar 2-0.

3.kārtā jeb ceturtdaļfinālā Samoilova/Šmēdiņa pretinieki būs jau labi zināmo kanādiešu Sakstona/Šalka un vāciešu Flugena/Valkenhorsta (22.) spēles uzvarētāji. Spēles sākums plkst. 19:30 pēc Latvijas laika.

Izmantotie resursi:FIVB Fédération Internationale de Volleyball...