( ! ) Notice: Undefined property: stdClass::$language in /var/www/clients/client11/web34/web/tools/cart.php on line 18
20.0004646704require_once( '/var/www/clients/client11/web34/web/in_site/config.php' )../index.php:25
30.03548191240require_once( '/var/www/clients/client11/web34/web/in_site/config.cart.php' )../config.php:183
40.03558191768include( '/var/www/clients/client11/web34/web/tools/cart.php' )../config.cart.php:9
Samoilovs/J.Šmēdiņš apspēlē mājiniekus, svinot otro uzvaru :: Sporta-Klubi.lv

01.08.2013. 15:35
Otro uzvaru Austrijas pilsētā Klāgenfurtē notiekošajā 2013. gada Eiropas čempionātā šodien izcīnīja Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri apakšgrupas otrajā mačā ar 2:0 apspēlēja mājiniekus Tomasu Kunertu un Lorensu Petučningu.

Jau vēstīts, ka Latvijas vadošais pludmales volejbola duets vakar čempionātu sāka ar uzvaru pār tautiešiem Tomu Šmēdiņu un Ruslanu Sorokinu, svinot panākumu trijos setos.

Šodien Jānim un Aleksandram pretī stājās gados jaunie austrieši Kunerts un Petučnings, kuri vakar nedaudz negaidīti prata pieveikt pieredzējušos norvēģus Iveru Horemu un Geru Eitūnu. Pārpildītā centrālajā stadionā Latvijas un Austrijas dueti cīņu iesāka līdzīgi. Līdz tehniskajam pārtraukumam pirmajā setā rezultāts auga vienmērīgi, taču pēc tā mūsējie sasniedza četru punktu pārsvaru. Lai gan seta galotnē mājinieki atkal prata nedaudz pietuvoties, taču šaubas par pirmā seta uzvarētājiem tā arī neradās – 21:18.

Otrajā setā mūsējie vadību pārņēma jau no paša seta sākuma (6:3), līdz otrajai laukuma pušu maiņai pārsvaru palielinot līdz plus seši (10:4). Tehniskajā pārtraukumā mūsējie varēja doties mierīgām sirdīm, pārsvars vairāk nekā pietiekams – 15:6. Arī pēc atelpas Pasaules ranga vicelīderiem mājinieki nespēja pretoties, tādejādi mūsējiem uzvara arī otrajā setā (21:10) un visā spēlē 2:0.

Rīt Saša un Jānis aizvadīs atlikušo apakšgrupas maču, tiekoties ar augstākminēto norvēģu duetu. Spēles sākuma laiks kļūs zināms nedaudz vēlāk.