01.06.2012. 16:42
Latvijas pludmales volejbolistu Aleksandra Samoilova un Ruslana Srokina nākamie pretinieki Eiropas čempionātā Prāgā būs mājinieki Aleksandrs Brūvers / Roberts Mīvsens.

Jau ziņots, ka ļoti veiksmīgu Eiropas čempionātu aizvada Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins, kuri grupā svinēja trīs uzvaras un izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā līdz ar to nepiedalījās. Dueta nākamie pretinieki noskaidrojās nīderlandiešu Aleksandra Brūvera / Roberta Mīvsena un šveiciešu Sebastjana Ševeljēra / Sašas Heijera savstarpējā cīņā.

Cīņā uz centrālā laukuma, kur vējš nav tik spēcīgs kā uz pārējiem laukumiem, mājinieku atbalstīti Brūvers un Mīvsens visai pārliecinoši uzvarēja pirmo setu - 21:14, Šveices pārim nedodot praktiski nekādas cerības. Otrais sets jau aizritēja pēc nedaudz cita scenārija. Ieguvuši minimālu pārsvaru jau seta ievadā (7:3) Ševeljērs / Heijers to izsēja un īsi pirms tehniskā pārtraukuma mājinieki panāca līdzsvaru – 9:9. Īsajā atpūtā ejot gan šveiciešiem atkal viena punkta pārsvars – 11:10. Pēc pauzes laukumā ritēja līdzīga cīņa un rezultāts auga pakāpeniski abām komandām. Otrā seta liktenis izšķīrās vien galotnē un pārāki šoreiz bija šveicieši - 27:25.

Trešais sets bija ļoti līdzīgs līdz pat tā galotnei, taču tajā veiksme uzsmaidīja Nīderlandes pārim – 15:12. Līdz ar to kļuvis skaidrs, ka cīņā par par iekļūšanu nākamajā kārtā Latvijas dueta pretinieki būs mājinieki – Brūvers / Mīvsens.

Maču par iekļūšanu labāko astoņu komandu skaitā Samoilovs / Sorokins aizvadīs uz trešā laukuma (bez iespējām vērot to tiešraidē). Tā sākums paredzēts pulksten 19.30 pēc Latvijas laika.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009