07.11.2013. 08:25
Bijušais F1 pilots Mika Salo apgalvo, ka uz šīs sezonas noslēdzošajiem diviem posmiem, kas notiks ASV un Brazīlijā, viņa tautietis Kimi Raikonens, iespējams, pievienosies "Sauber" komandai.

Iepriekšējā čempionāta posmā Abū Dabī Raikonens neieradās uz ceturtdienas preses konferenci, vēlāk tika pieķerts kvalifikācijā lietojam tehniskajiem noteikumiem neatbilstošu auto, bet sacīkstē izstājās jau pirmajā aplī. "Lotus" komanda pēc šiem notikumiem stedza paziņot presei, ka visas finansiālā rakstura nesaskaņas ar somu pilotu ir atrisinātas un viņš pavisam noteikti izies uz starta gan Ostinā, gan Sanpaulu.

Mika Salo par to nav tik drošs.

"Redzēsim, vai Kimi vispār ieradīsies Ostinā, un, ja ieradīsies, ar kādu mašīnu startēs," viņš stāsta intervijā TV kanālam MTV3. "Iespējams, varam šo to sagaidīt. Esmu dzirdējis informāciju, ka Kimi pievienosies "Sauber" komandai."

Iepriekš šādas spekulācijas nebija dzirdētas, taču zināma loģika tajās ir - Niko Hilkenbergu "Lotus" komanda vēlas redzēt savā sastāvā 2014. gadā, kamēr viņa šobrīd pārstāvētā "Sauber" vienība izmanto motorus no "Ferrari", kas ir Raikonena topošais darba devējs.

"Pagaidām tās vēl ir baumas," norāda Salo. "Kimi vēlas braukt, taču atmosfēra, kas izveidojusies "Lotus" iekšienē, vairs nav viņam labvēlīga. Arī "Sauber" pietrūkst naudas un viņi vēl nav samaksājuši algu Hilkenbergam."

Izmantotie resursi:Motorsport.com | Racing News, Race Results -...LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties