13.04.2015. 17:20

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Šobrīd jau ir uzsākta projekta attīstīšana – izstrādāts projekta koncepts un notiek projekta saskaņošana būvvaldē. Projekta attīstītājs ir SIA Jurmala Equestrian & Leisure.

Jāšanas sporta centrs būs viens no modernākajiem Baltijā,  un tajā varēs rīkot ne tikai vietējā, bet arī starptautiska līmeņa sacensības. Saskaņā ar izstrādāto projektu, jāšanas sporta centrā atradīsies 2500 kv.m liela slēgta jāšanas manēža, 5000 kv.m liels āra izjādes laukums ar 400 āra sēdvietām, staļļi ar 46 zirgu vietām un ģērbtuvēm, dušas telpām, kā arī bērnu laukums, specializēts zoo veikals, veterinārs, restorāns un daudzas citas aktivitātes, kas būs pieejamas visiem.

Plānots, ka jaunajā sporta centrā tiks piedāvāta Vācijā popularitāti ieguvusī treniņu programma Trimdich visai ģimenei ar izbūvētām šķēršlu joslām un speciāliem vingrinājumiem.

Saliena turpina veiksmīgi attīstīties, un jaunā multifunkcionālā jāšanas manēža kopā ar jau esošo golfa laukumu lieliski papildinās brīvā laika pavadīšanas iespējas. Salienas koncepcija balstās uz pilnīgi atšķirīgu no Latvijas nekustamā īpašuma tirgus pieeju – veidot dzīvošanai un rekreācijai atbilstošu dzīves telpu ne tikai ar dzīvojamām mājām, bet arī ar mūsdienīgiem rekreācijas objektiem. Mūsu filozofija ir veidot pilsētu pilsētā, un jaunais jāšanas sporta centrs to sekmēs,” saka Saliena Development SIA valdes priekšsēdētājs Maikls Makarovs.

 Jauno manēžu plānots atklāt 2016. gada sākumā. Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties