13.04.2015. 09:16

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Jāšanas sporta centrs būs viens no modernākajiem Baltijā, un tajā varēs rīkot gan vietēja, gan starptautiska līmeņa sacensības. Sporta centrā paredzēta 2500 kvadrātmetru slēgta jāšanas manēža, 5000 kvadrātmetru āra izjādes laukums ar 400 sēdvietām un staļļi 46 zirgiem. Paredzēts arī bērnu laukums un citas publiski pieejamas aktivitātes.

Pašlaik ir sākta projekta attīstīšana – izstrādāta koncepcija un notiek projekta saskaņošana būvvaldē, kā arī sākta nulles cikla būvniecība. Projekta attīstītājs ir SIA "Jurmala Equestrian & Leisure".

Plānots, ka jaunajā sporta centrā tiks piedāvāta Vācijā popularitāti ieguvusī treniņu programma "Trimdich" visai ģimenei ar izbūvētām šķēršļu joslām un speciāliem vingrinājumiem.

Projekta attīstītājs Pols Barats pastāstīja, ka ieceri izveidot sporta jāšanas centru atzinīgi novērtē jāšanas sporta veida atbalstītāji. Pēc šādām sporta aktivitātēm esot liels pieprasījums dažādos līmeņos no brīvā laika pavadīšanas līdz elites sportam. Jaunā manēža ļaus vēl vairāk attīstīt jāšanas sportu nacionālā līmenī un veicinās jaunus sasniegumus, sacīja Barats.

Savukārt SIA "Saliena Development" valdes priekšsēdētājs Maikls Makarovs uzskata, ka jaunā multifunkcionālā jāšanas manēža Salienā lieliski papildinās brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Nekustamo īpašumu projekts "Saliena" atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties