01.11.2017. 19:25
Salīdzinājumā ar savu debijas sezonu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis pieaudzējis svaru par nepilniem 10 kilogramiem.

Pirmajos divos gados pasaules spēcīgākajā basketbola līgā Porziņģis saspringtajā kalendārā zaudēja daudz svara, tamdēļ pēc pagājušās sezonas beigām viņš sācis starp maltītēm ēst «Zing Bars» batoniņus, cenšoties izpildīt savu mērķi un katru dienu apēst aptuveni 5000 kaloriju.

Šobrīd mērķis strādā, jo Porziņģis saka, ka viņš sver ap 243 mārciņām (110 kilogramiem), kas ir par 20 mārciņām (nepilniem 10 kilogramiem) vairāk nekā debijas sezonā.

Porziņģis kļuvis par tādu «Zing Bars» fanu, ka izlēmis investēt kompānijā un būs tās direktoru padomē. «Es viņiem teicu, ka, ja piedalos, vēlos būt iesaistīts par 100% un vēlos zināt visu par biznesa pusi, nevis, ka sadarbība beidzas ar manas sejas uzlikšanu uz iepakojuma,» pastāstījis latvietis.

A post shared by Kristaps Porzingis (@kporzee) on Oct 31, 2017 at 9:17am PDT

«Ir daudzas lietas, kurām saku nē, jo vēlos saglabāt basketbolu kā savu galveno prioritāti. Man ir nepieciešams atpūtas laiks, tāpēc nevaru brīvajās dienās darīt daudz cita. Tāpēc darām tikai to, kur tiešām vēlos būt iesaistīts,» uzsvēra Porziņģis.

Porziņģis kļuvis par pirmo Ņujorkas «Knicks» spēlētāju kluba vēsturē, kurš četrās no piecām pirmajām sezonas spēlēm iemetis vismaz 30 punktus. Tam pirmdien sekoja viņa karjeras rezultativitātes rekords ar 38 punktiem pret Denveras «Nuggets» vienību.

Šosezon Porziņģis vidēji izcēlies ar 29,3 punktiem, kas patlaban dod trešo pozīciju līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

«Nekad neesmu pārsteigts par savu spēli,» izteicies latvietis. «Zinu, ko varu paveikt basketbola laukumā. Vienmēr no sevis sagaidu daudz.»

Sezonu «Knicks» komanda sāka ar trim zaudējumiem pēc kārtas un bija pēdējā, kas šosezon tika pie uzvarām, tomēr tagad tā ar trim panākumiem pēc kārtas jau savākusi 50% bilanci.

«Veltīju tik daudz darba, ka man nav pārsteigums kādā līmenī šobrīd varu spēlēt,» izteicies Porziņģis, kurš par «Knicks» pirmo izvēli uzbrukumā kļuvis pēc tam, kad uz Oklahomasitijas «Thunder» vienību tika aizmainīts Karmelo Entonijs.

Kā uzsvēra latvietis, mērķis ir turpināt spēlēt šādā pat līmenī. «Mērķis ir būt stabilam visu sezonu. Daru visu, lai būtu sagatavots katrā spēlē, katrā treniņā.»

Nākamo maču «Knicks» aizvadīs trešdien, kad savā laukumā gaidāma tikšanās ar Hjūstonas «Rockets», bet piektdien un svētdien turpat būs jāspēkojas arī ar Fīniksas «Suns» un Indiānas «Pacers».Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties