10.07.2014. 15:39
«Aldaris» Latvijas basketbola līgas (LBL) klubs «Saldus» ir informēts par galvenā trenera Artūra Štēlberga vēlmi lauzt līgumu ar vienību. Kluba vadība par šāda soļa veikšanu vēlas kompensāciju, informē vienības prezidents Māris Zusts.

««BK Saldus» informē, ka līgums ar Štālbergu joprojām ir spēkā. No Štālberga puses esam informēti par vēlmi līgumu lauzt. Līgums paredz tā priekšlaicīgu laušanu, samaksājot klubam soda sankcijas. Līdz šim brīdim tas joprojām nav izdarīts. Kluba tālākā rīcība ir atkarīga Štālberga,» teikts kluba paziņojumā.

30 gadus vecais Štālbergs par «Saldus» galveno treneri kļuva jūnija beigās, noslēdzot vienošanos uz diviem gadiem pēc sistēmas 1+1. Kopš tā laika viņš paspēja novadīt trīs pārbaudes treniņus.

Otrdien medijus pāršalca ziņa, ka Štālbergs trenera karjeru turpinās valstsvienības galvenā stratēģa Ainara Bagatska vadītajā Krievijas vienībā «Ņižņij Novgorod», laužot vienošanos ar «Saldus» komandu.

Pagājušajā gadā Štālbergs, vadot Latvijas U-20 valstsvienību, kļuva par Eiropas vicečempionu un kļuva par pieprasītu preci treneru vidū. Darbu viņš turpināja «Mykolaiv» vienībā Ukrainā, asistējot Agrim Galvanovskim, bet vēlāk šo komandu valstī nestabilās situācijas dēļ pameta.

Pēcāk viņš sāka strādāt «Valmieras» komandas treneru kolektīvā.

«Saldus» komanda pagājušajā sezonā debitēja «Aldaris» Latvijas basketbola līgas (LBL) čempionātā, turnīra kopvērtējumā ierindojoties 10. vietā.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties