05.08.2015. 10:22
Saldus komanda atteikusies no iespējas spēlēt Aldaris Latvijas Basketbola līgā (LBL) un nākamo sezonu aizvadīs LBL otrās divīzijas turnīrā.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kā vēsta vienība, nozīmīgākais šāda lēmuma iemesls ir iepriekšējās sezonas lielākā sponsora lēmums pārtraukt sniegt finansiālu atbalstu klubam. Līdz ar to vienībai trūkst finansējuma, lai nodrošinātu kvalitatīvu startu augstākās divīzijas turnīrā.

Vienība uzsver, ka uz otro divīziju pāriet "uz laiku", lai pievērstos vietējās sporta dzīves pilnveidošanai.

Saldus LBL augstākajā divīzijā aizvadīja divas sezonas - pirmajā ar 12 panākumiem 25 spēlēs ierindojās desmitajā vietā starp 12 komandām, bet iepriekšējā ar astoņām uzvarām 23 spēlēs palika priekšpēdējā, devītajā, pozīcijā.

Kā zināms, dalību augstākās līgas sacensībām pieteikusi pagājušās sezonas LBL otrās divīzijas čempione Ogre, kuras galvenā trenera amatā apstiprināts Edgars Teteris.

Ogres klubu atbalsta novada pašvaldība, kā arī uzņēmēji. Mājas spēles notiks Ogres 1.vidusskolas zālē, kurā pērn notika Eiropas U-16 čempionāta spēles. Plānots, ka tribīnes varētu paplašināt līdz 650 vietām.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties