28.11.2017. 22:26

Pirmajās 16 minūtēs vairākas reizes vadībā izvirzījās mājinieces (2:0, 3:1, 4:2, 5:4, 6:5, 7:6), tomēr tad četrus vārtus pēc kārtas spēja gūt stopiņietes, izvirzoties vadībā ar 10:7. Līdz puslaika noslēgumam "Stopiņu NHK" ieguva četru vārtu pārsvaru - 17:13.

Otrās 30 minūtes ar 6:1 izrāvienu iesāka viešņas, savu vadību palielinot līdz deviņu vārtu atstatumam - 23:14. Evelīna Fenogenova 49. minūtē stopiņiešu pārsvaram lika sasniegt savu zenītu - 30:20. Tomēr līdz pat pēdējai minūtei "Salaspils SS" veica iespaidīgu pakaļdzīšanos, kam gan gluži vienkārši pietrūka laika - "Stopiņu NHK" nosargāja uzvaru ar rezultātu 32:29.

Rezultatīvākā ar 11 vārtu guvumiem bija salaspiliete Renāte Salmane, kamēr viešņām astoņus vārtus guva Lana Nikolajeva.

Salaspils SS – Stopiņu NHK 29:32 (13:17)Salaspils SS: Salmane 11/2, Borisanova 5/1, Potapova 4/1, Umjarova 3, Bērtiņa 3, Liepa 2, Kozlova 1.Stopiņu NHK: Nikolajeva 8/2, Asare 7, Seržante 6, Ozoliņa 5, Sergejeva 3, Zālīte 2, Fenogenova 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv