01.06.2012. 11:34
No šodienas ir iespējams iegādāties sezonas abonementus uz Rīgas «Dinamo» mājas spēlēm 2012/2013. gada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā. Abonementu kategorijas, cenas un izvietojums sektoros, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, nav mainījies, TVNEt informē vienības preses sekretārs Jānis Stepītis.

epriekšējā sezonā Rīgas «Dinamo» 26 KHL čempionāta mājas spēles (gan regulārajā čempionātā, gan «play-off») Arēnā Rīga (viena regulārā čempionāta spēles tika aizvadīta arī Liepājā) kopā apmeklēja 232800 skatītāji, kas ir vidēji 7938 skatītāji vidēji katrā mačā (pieaugums 1.2%), turklāt ievērojami – par 45.37% bija pieaudzis tieši sezonas abonementu skaits.

Nākamajā sezonā līdzjutējiem būs pieejami deviņi dažādi sezonas abonementu veidi: Platīns 1+1, Platīns, Zelts+, Zelts, Sudrabs+, Sudrabs A, Sudrabs B, Sudrabs C, Bronza, kurus iegādājoties, tā īpašnieks iegūs iespēju apmeklēt visas Rīgas «Dinamo» regulārās sezonas mājas spēles «Arēnā Rīga» un iegādāties biļetes uz «play-off» spēlēm tajā pašā vietā.

Atkarībā no abonementa veida, tā īpašnieks ietaupa vidēji no 15% līdz pat 36%, kā arī iegūst vēl citas priekšrocības visas sezonas garumā. Arī šogad iespējams abonementu iegādāties, maksājot pa daļām, līdz septembra mēnesim.

Rīgas «Dinamo» ir sagatavojusi arī īpašu piedāvājumu sadarbībā ar kolektīvās iepirkšanās portālu «www.perkamkopa.lv», kur no 1. līdz 10. jūnijam būs iespējams iegādāties Sudrabs B abonementu atsevišķos sektoros, ietaupot 100 latus.

Reklāma Savukārt visi iepriekšējās sezonas abonementu īpašnieki, uzrādot iepriekšējā gada abonementu, no 1. jūnija līdz 1. jūlijam var iegādāties jaunu abonementu tajā pašā sēdvietā, dodoties uz SIA BIĻEŠU SERVISS kasēm Rīgas Kongresu namā vai Dailes teātrī.

Rīgas «Dinamo»  sezonas abonementus būs iespējams iegādāties visās SIA BIĻEŠU SERVISS tirdzniecības vietās visā Latvijā, tajā skaitā NARVESEN, STATOIL, LATVIJAS PASTS, kā arī internetā «www.bilesuserviss.lv».

Visas sezonas garumā Rīgas «Dinamo» abonementa īpašniekiem iespējams izmantot  abonementu priekšrocību programmas piedāvājumus. Abonementu priekšrocības programma apvieno Rīgas «Dinamo» sadarbības partneru labākos piedāvājumus, atlaides un īpašas priekšrocības dažādos veikalos, restorānos un citur. Platīna un zelta abonementu īpašnieki kopā ar sezonas abonementu saņems ekskluzīvu Rīgas «Dinamo» dāvanu komplektu.Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties