07.04.2014. 17:09

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pirmajā oficiālajā treniņā izlases vīri bija sadalīti divās grupās, lai efektīvāk izmantotu atvēlēto laiku uz ledus. Pirmajā grupā trenējās arī gandrīz 40 gadu slieksni sasniegušais Rodrigo Laviņš, bet vārtsargus uzraudzīja treneru korpusa jaunpienācējs Juris Klodāns.

Treneris Toms Kūlens sarunā ar Latvijas Radio pauda gandarījumu par atgriešanos uz ledus kopā ar izlasi un ieskicēja valstsvienības gatavošanās plānus:

"Ļoti labs treniņš. Patīkami atkal būs uz ledus. Šodien mums bija divas spēlētāju grupas. Pirmā ar  vecākiem puišiem, otrā ar gados jaunākiem.  Šī bija pirmā reize, kad darbībā redzēju lielu daļu no jaunajiem spēlētājiem. Bija labi, man patika. Šeit ir spēlētāji,  kurus gaida laba nākotne. Dažiem ir vien 18-19 gadu, tāpēc jāpagaida, kamēr viņi nobriedīs kā hokejisti. Galvenais treneris Teds Nolans ieradīsies Rīgā, tiklīdz Bufalo „Sabres” noslēgs savu NHL sezonu. Iespējams, ka viņam vajadzēs pāris dienas, lai nokārtotu dažas formalitātes. Tā ir ierasta prakse, ka pēc sezonas beigām notiek dažādas sapulces un atvadīšanās no spēlētājiem un treneriem, kuriem jādodas uz izlasēm. Viņš būs šeit, cik ātri varēs. Es domāju, ka tas būs neilgi pirms pārbaudes spēlēm ar Krieviju."

Jau ziņots, ka pasaules čempionāts Minskā risināsies no 9. līdz 25. maijam. Latvijas izlase priekšsacīkstēs spēlēs B apakšgrupā, kurā vēl ir Somija, Krievija, ASV, Šveice, Vācija, Baltkrievija un Kazahstāna.

 Super Nova, sporta klubs Aviācijas 15, Rīga, LV-1057
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties