02.06.2015. 22:09
«Biļešu serviss» tirdzniecības vietās ir sākta biļešu tirdzniecība uz MXGP Latvija posmu Pasaules čempionātā solo motokrosā, kas norisināsies 11.- 12.jūlijā, Ķeguma trasē «Zelta zirgs». Tad tiks noskaidroti pasaules čempionāta Latvijas GP balvas ieguvēji MXGP un MX2 klasēs. Paralēli pasaules čempionāta ieskaitei Ķegumā startēs arī EMX 250, EMX85 un EMX65 klašu sportisti, kuri cīnīsies par Eiropas čempionāta tituliem, informēja «MXGP Latvija» mārketinga vadītājs Gatis Vēbers.

Pasaules čempionāta 12.posmu pirmo reizi organizē Kristera Serģa motoklubs, kura vadībā ir leģendārais, pieckārtējs Pasaules čempions blakusvāģu motokrosā Kristers Serģis. Latvijas posma ieejas biļešu cenas ir veidotas, lai būtu maksimāli pieejamas Latvijas auditorijai un tās ir zemākās salīdzinājumā ar citu valstu posmiem šajā gadā. Aktīvākajiem pircējiem, ierobežots biļešu skaits par īpašu cenu.

Pašlaik lielisku sniegumu demonstrē jaunais Latvijas sportists Pauls Jonass, kurš pēc MX2 klases Francijas posma kopvērtējumā atrodas augstajā trešajā vietā. Labāko sezonu līdz šim aizvada arī Roberts Justs, kurš šobrīd kopvērtējumā atrodas 15.pozīcijā. Šī brīža Jonasa un Justa lieliskie rezultāti faniem dos papildu motivāciju atbalstīt Latvijas sportistus klātienē Ķegumā. Turklāt sacensībās piedalīsies visi labākie pasaules motosportisti, kā arī paralēli norisināsies Eiropas Čempionāta fināls jauniešiem un junioriem.

Kristers Serģis: «MXGP Latvijas posms Pasaules Čempionātā katram motosporta līdzjutējam ir svētki. Tāpēc ikviens aicināts atbalstīt Latvijas motosportistus Ķegumā, tostarp līdzjutējus aicinām sekot līdzi un iesaistīties dažādās MXGP Latvija posmu Pasaules Čempionāta aktivitātēs sociālajos tīklos, kuriem tiks piedāvātas iespējas pastiprināt svētku sajūtas veidošanu un uzturēšanu.»Ogres namsaimnieks, SIA, Struktūrvienība Neptūns Meža prospekts 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties