01.09.2014. 13:38
Pirmdien, 1. septembrī, visās «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās, ir sākta biļešu tirdzniecība uz Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas «Dinamo» septembra mājas spēlēm «Arēnā Rīga» 2014./2015. gada KHL sezonā, informē vienība.

Septembrī «Dinamo» hokejisti savā laukumā «Arēnā Rīga» kopā aizvadīs 6 spēles (divas spēļu sērijas pa trim spēlēm), tiekoties ar Minskas «Dinamo», Jaroslavļas «Lokomotiv», HK «Soči», Maskavas apgabala «Atlant», Podoļskas «Vitjaz» un Vladivostokas «Admiral».

Pirmo spēli jaunajā KHL čempionātā «Dinamo» aizvadīs sestdien, 6. septembrī, «Arēnā Rīga», tiekoties ar principiālajiem pretiniekiem Minskas «Dinamo», kuru sastāvā spēlē bijušie Rīgas komandas hokejisti Pols Šekura un Mets Elisons. Sezonas atklāšanas spēlei klubs ir sagatavojis īpašus pārsteigumus līdzjutējiem - pirms spēles būs skatāms speciāli sagatavots atklāšanas priekšnesums, kā arī būs dažādas izklaides iespējas «Arēnā Rīga».

Otro spēli sezonā «Dinamo» hokejisti aizvadīs 8. septembrī, tiekoties ar vēl vienu Rietumu konferences komandu Jaroslavļas «Lokomotiv», kuras sastāvā spēlē Latvijas izlases uzbrucējs Jānis Sprukts, bet pirmo mājas spēļu sēriju Latvijas vienība noslēgs 10. septembrī, tiekoties ar KHL debitantiem HK «Soči».

Pēc pirmajām spēlēm savā laukumā Rīgas «Dinamo» dosies četru maču izbraukumā, tiekoties ar Ņižņekamskas «Ņeftehimik» (13. septembris), Toljati «Lada» (15. septembris), Čeļabinskas «Traktor» (17. septembris) un Hantimansijskas «Jugra» (19. septembris).

Biļešu cenas, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, nav mainījušās – un to cena uz Rīgas «Dinamo» mājas spēlēm KHL regulārajā čempionātā «Arēnā Rīga» atkarībā no sektora būs 8,50, 11, 14, 17, 21, 26, 28, 36 eiro. Uzrādot attiecīgo apliecību, skolēni, studenti, pensionāri un invalīdi varēs biļetes iegādāties ar 50% atlaidi.

Ņemot vērā, ka skolēnu un studentu apliecības septembrī tiek atjaunotas, šajā mēnesī derēs arī e-talons vai iepriekšējā gada apliecība. Bērniem līdz 7 gadiem biļete nav jāpērk, ja bērns neaizņem atsevišķu sēdvietu.Strenču novada vidusskola Rīgas iela 13, Strenču novads
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties