01.07.2015. 12:30
Sestdien, 1.augustā un svētdien, 2.augustā, Rīgas centrā pie Brīvības pieminekļa notiks ceturtais Latvijas čempionāts 3x3 basketbolā, kas iekļauts tradicionālajā FIBA EuroTour kalendārā, kā arī Eiropas U18 čempionāta kvalifikācijas turnīrs meiteņu un puišu komandām. Sacensības notiks deviņās vecuma grupās. No 1.jūlija sākas dalībnieku pieteikšanās PRO grupā, Tautas klasē un sieviešu grupā.

PRO grupas dalībnieki sacentīsies svētdien, 2.augustā. Galvenā balva – ceļazīme uz starptautisko turnīru “Lugano Challanger” 8.augustā (ceļš un dzīvošanas izdevumi apmaksāti).

Sacensības Tautas klasē paredzētas sestdien, 1.augustā, sievietes spēlēs svētdien, 2.augustā.

Pieteikšanās aizpildot pievienoto anketu un sūtot to uz e-pastu baiba.eglite@lbs.lv un reģistrējoties portālā 3x3planet.com.

Jauniešu komandas Latvijas čempionātam piesaka sporta skolas un organizācijas.

Sestdien, 1.augustā, spēlēs U13 grupas meitenes un puiši, kā arī U15 grupas meitenes un puiši.

Svētdien, 2.augustā, spēlēs U11 un U17 grupas puiši.

Katras grupas pirmās trīs vietas saņems diplomus un medaļas, kā arī balvas no atbalstītājiem.

Katrs dalībnieks reģistrējoties spēļu dienā saņems 3x3 reversos spēļu kreklus (ar tiem jāspēlē visas spēles), ūdeni un ielūgumu uz kādu Eiropas čempionāta D grupas spēlēm “Arēnā Rīga”.

Abas dienas līdztekus Latvijas čempionātam risināsies arī Eiropas U18 čempionāta kvalifikācijas turnīrs meiteņu un puišu komandām.

Meiteņu turnīrā piedalīsies Baltkrievijas, Čehijas, Francijas, Krievijas, Rumānijas, Ungārijas un Latvijas U18 izlases. Tiesības spēlēt finālturnīrā Minskā (21.-23.augusts) iegūs piecu pirmo vietu ieguvējas, turklāt Baltkrievijas izlase šajā konkurencē nepiedalās, jo finālā spēlēs ar mājinieces tiesībām.

Puišu turnīrā piedalīsies Armēnija, Dānija, Francija, Igaunija, Izraēla, Rumānija, Šveice, Ungārija, Latvija. Uz finālturnīru dosies piecu pirmo vietu ieguvēji.

Pasākuma laikā notiks arī dažādi konkursi un izklaides programma skatītājiem.

Seko un uzzini pirmais:Latvijas Speciālā olimpiāde R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties