01.06.2012. 13:05

No 1.jūnija plkst.12.00 ir iespējams iegādāties sezonas abonementus uz Dinamo Rīga mājas spēlēm 2012./2013.gada KHL čempionātā. Abonementu kategorijas, cenas un izvietojums sektoros, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, nav mainījies.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

No 1.jūnija plkst.12.00 ir iespējams iegādāties sezonas abonementus uz Dinamo Rīga mājas spēlēm 2012./2013.gada KHL čempionātā. Abonementu kategorijas, cenas un izvietojums sektoros, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, nav mainījies.

Iepriekšējā sezonā Dinamo Rīga 26 KHL čempionāta mājas spēles Arēnā Rīga kopā apmeklēja 232800 skatītāji, kas ir vidēji 7938 skatītāji vidēji katrā mačā (pieaugums 1,2%), turklāt ievērojami - par 45,37% bija pieaudzis tieši sezonas abonementu skaits.

Nākamajā sezonā līdzjutējiem būs pieejami 9 dažādi sezonas abonementu veidi - Platīns 1+1, Platīns, Zelts+, Zelts, Sudrabs+, Sudrabs A, Sudrabs B, Sudrabs C, Bronza, kurus iegādājoties, tā īpašnieks iegūs iespēju apmeklēt visas Dinamo Rīga regulārās sezonas mājas spēles Arēnā Rīga un iegādāties biļetes uz play-off spēlēm tajā pašā vietā. Atkarībā no abonementa veida, tā īpašnieks ietaupa vidēji no 15% līdz pat 36%, kā arī iegūst vēl citas priekšrocības visas sezonas garumā. Arī šogad iespējams abonementu iegādāties, maksājot pa daļām, līdz septembra mēnesim.

Dinamo Rīga ir sagatavojusi arī īpašu piedāvājumu sadarbībā ar kolektīvās iepirkšanās portālu www.perkamkopa.lv, kur no 1. līdz 10.jūnijam būs iespējams iegādāties Sudrabs B abonementu atsevišķos sektoros, ietaupot 100 latus.

Savukārt visi iepriekšējās sezonas abonementu īpašnieki, uzrādot iepriekšējā gada abonementu, no 1. jūnija līdz 1.jūlijam var iegādāties jaunu abonementu tajā pašā sēdvietā, dodoties uz SIA Biļešu serviss kasēm Rīgas Kongresu namā vai Dailes teātrī.

Dinamo Rīga sezonas abonementus būs iespējams iegādāties visās Biļešu serviss tirdzniecības vietās visā Latvijā, tajā skaitā Narvesen, Statoil, Latvijas pasts kā arī internetā www.bilesuserviss.lv.

Uzņēmumi ar pārskaitījumu abonementus var iegādāties, sazinoties pa tālruni: 22034842.

Visas sezonas garumā Dinamo Rīga abonementa īpašniekiem iespējams izmantot abonementu priekšrocību programmas piedāvājumus. Abonementu priekšrocības programma apvieno Dinamo Rīga sadarbības partneru labākos piedāvājumus, atlaides un īpašas priekšrocības dažādos veikalos, restorānos un citur. Platīna un zelta abonementu īpašnieki kopā ar sezonas abonementu saņems ekskluzīvu Dinamo Rīga dāvanu komplektu.

Plašāka informācija par Dinamo Rīga 2012./2013.gada sezonas abonementiem atrodama internetā www.dinamoriga.eu un www.bilesuserviss.lv.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties