11.07.2014. 08:31
Lai gan šobrīd trūkst precīzas informācijas, Spānijas presē parādījušās ziņas, ka jau uz Vācijas "Grand Prix" izcīņu Kamuji Kobajaši "Caterham" F1 komandas sastāvā varētu nomainīt Karloss Sainss juniors.

Nav noslēpums, ka nesen "Caterham" mainīja savus īpašniekus, bet par komandas vadītāju tagad kļuvis Kristijans Albērs. Silverstounā, kur tika aizvadīts iepriekšējais F1 posms un divas oficiālo testu dienas, parādījās informācija, ka Kobajaši varētu zaudēt savu vietu komandā.

Spāņu "El Mundo Deportivo" vēsta, ka notikušas sarunas starp "Red Bull" konsultantu Helmutu Marko, Karlosa Sainsa juiora tēvu Karlosu Sainsu, kā arī jauno "Caterham" padomdevēju Kolinu Kollesu. Pēc šīm sarunām gluži reāla kļuvusi iespēja, ka Sainss juniors debitē "Caterham" sastāvā nākamajā F1 posmā Vācijā, bet "Red Bull" atlaiž parādus par ātrumkārbu piegādi.

"Nekas vēl nav sarunāts, un šī nav vienīgā iespēja," apstiprina 19 gadus vecais Sainss juniors, divkārtējā WRC čempiona Karlosa Sainsa dēls.

Spāņu izdevums AS tikmēr vēsta, ka Saina juniora debija Hokenheimā bija uzskatāma par iespējamu, taču darījums starp "Red Bull", kas ir sportista sponsors, un "Caterham" tomēr nav noslēgts.

AS ziņo, ka Sainss šogad piedalīsies piektdienu treniņbraucienos "Toro Rosso" vienības sastāvā, bet nākošajā gadā kļūs par šīs komandas pamatsastāva pilotu F1 čempionātā.

Pēc aizvadītiem pieciem posmiem Karloss Sainss juniors ir līderis "Formula Renault 3.5 Series" čempionātā.

Izmantotie resursi:Motorsport.com | Racing News, Race Results -...Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties