17.01.2017. 07:00

Lucija Šafāržova pirmās piecas mačbumbas atspēlēja 2. setā pie rezultāta 5:6 savas serves geimā. Vēl četras tika novērstas drīz spēlētājā taibreikā, kur Janīnai Vikmaijerei bija trīs mačbumbas pēc kārtas (6:3) un vēlāk vēl viena. Lielāko daļu no mačbumbām (7/9) čehiete patiešām atspēlēja pati, labi servējot un/vai uzņemoties lielu risku ar agresīviem uzbrukumiem. Vikmaijere pēc tik iespaidīgi izlaistas uzvaras paredzami sabruka, pēdējā setā goda geimu iegūstot pie rezultāta 0:5.

Deviņas mačbumbas WTA pamatturnīra spēlē pēdējoreiz tika atspēlētas 2013. gada 28. februārī, kad Alizē Kornē Akapulko turnīrā ar 3:6, 7:6(10), 7:6(2) pieveica Lurdesu Domingesu Lino. Kopš tā laika lielākais atspēlēto mačbumbu daudzums vienā mačā bija astoņas – tik daudz 2015. gada sezonā atspēlēja gan Andrea Petkoviča, gan Lorena Deivisa,

Šafāržova Melburnā 2. kārtā 2015. gada "French Open" fināla atkārtojumā tiksies ar vēl ne reizi (0-9) neuzvarēto Serēnu Viljamsu. Seškārtējā "Australian Open" čempione savā pirmajā mačā ar 6:4, 6:3 apspēlēja Belindu Benčiču. Šveices tīne 1. setā atspēlēja breiku, bet pie rezultāta 4:5, paliekot bez pirmās serves, tika nobreikota, kas nozīmēja seta beigas. Viljamsai 2. setā 5-0 starta izrāviens, bet bez spēļu prakses esošā amerikāniete zaudēja trīs geimus pēc kārtas līdz beidzot spēja šķērsot finiša līniju.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa