18.01.2014. 20:30
Latvijas U21 futbola valstsvienība šodien pārbaudes spēlē uzveica Lietuvas vienaudžus ar 2:1. Daiņa Kazakeviča vadītā komanda gatavojas dalībai Sadraudzības kausa izcīņā.

Dāvja Indrāna un Vladimira Mukina vārtu guvumi šodien sekmējuši Latvijas U21 valstsvienības uzvaru pārbaudes spēlē pār Lietuvas vienaudžiem. Abus vārtus Latvijas futbolisti guva pirmajā puslaikā (27. un 40.minūtē), bet lietuvieši atbildēja ar vieniem vārtiem 68.minūtē, kad precīzs bija Toms Salamanavičs.

Pirmajā puslaikā (32.minūtē) Latvijai bija iespēja gūt arī vēl vienus vārtus, tomēr Dāvis Ikaunieks 11 metru soda sitienu vārtu guvumā nepārvērta.

Pārbaudes spēles Marijampolē notika abu izlašu gatavošanās posma Sadraudzības kausa izcīņai ietvaros. Bijušo Padomju Savienības republiku U21 izlases par vairāk kā 20 gadus veco trofeju cīnīsies no 24.janvāra līdz 2.februārim.

Līdz izbraukšanai uz Sanktpēterburgu Daiņa Kazakeviča vadītā izlase aizvadīs vēl vairākus treniņus Rīgā, bet uz Krieviju dosies 22.janvāra vakarā.

Iepriekš paredzēto 12 valstu U21 izlašu vietā dalību Sadraudzības kausa izcīņā ir apstiprinājušas 10 valstsvienības, atlikušās divas vietas ieņemot Maskavas un Sanktpēterburgas komandām. Latvija spēlēs vienā grupā ar Baltkrievijas, Kazahstānas un Maskavas vienībām.

Izmantotie resursi:LFF: JAUNUMI | LATVIJAS FUTBOLA FEDERĀCIJALFF - Pagrindinis puslapisМеждународный турнир по футболу «Кубок...MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties