23.06.2014. 12:47
Šveices izlases pussargs Džerdans Šačiri izteicis nepatiku saistībā ar to, ka viņam tiek lielāka kritikas deva nekā viņa komandas biedriem par sniegumu Pasaules kausa finālturnīrā.

22 gadus vecajam Minhenes "Bayern" pussargam Džerdanam Šačiri par viņa un Šveices izlases sniegumu tikuši veltīti pārmetumi, par kuriem sportists nav mierā. Šačiri nav apmierināts ar to, ka tieši viņš tiek izcelts vairāk nekā citi komandas biedri: "Mums ir pietiekami daudz futbolistu, kas var uzņemties iniciatīvu. Ne tikai es. Runa vienmēr ir par komandu, nevis indivīdiem. Vienmēr."

"Komandā jūtos ļoti ērti. Tas, kas man nepatīk, ir fakts, ka mani kritizē krietni vairāk, ja kaut kas nenotiek kā plānots. Esmu tieši tāds pats kā visi pārējie komandas futbolisti," satraukumu pauda Šačiri.

Iepriekšējā mačā ar Franciju Šačiri un šveicieši nokļuva zaudētājos pat ar 0:5, tomēr beigās guva divus vārtus. "Franči mums vienkārši pārgāja pāri. Otrajā puslaikā mēs centāmies spēlēt savu futbolu. Domāju, ka savā ziņā tas arī izdevās. Vismaz komandas noskaņojumam divi gūtie vārti nāca par labu," uz pozitīvajām lietām norādīja Šačiri.

Šveice piekāpās Francijai ar 2:5, bet turnīru sāka ar 2:1 uzvaru pār Ekvadoru. Spēlē pret Hondurasu šveicieši centīsies nodrošināt vietu nākamajā kārtā.

"Neskatoties uz to, ka neesmu guvis vārtus un atdevis rezultatīvas piespēles, vienmēr laukumā strādāju. Radīju iespējas. Man svarīgākais ir komandas parādītais sniegums, kas spēlē pret Franciju nebija labs," atzina Šačiri.

Izmantotie resursi:Blick | Aktuelle Nachrichten aus der Schweiz...Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties