06.02.2017. 08:47

"Astes4 Tesar Yamaha Official Team" komandu pārstāvošais Sabulis finālbraucienā MX2 klasē startēja 40 braucēju konkurencē, finišējot devītajā vietā un no uzvarētāja atpaliekot 40 sekundes. Pirmo vietu guva beļģis Žiljēns Lībers ar "KTM" motociklu, aiz sevis atstājot "Honda" rūpnīcas pilotu Mikeli Servelinu un "KTM" rūpnīcas braucēju Horhi Prado.

Sabulim arī izdevās nodrošināt vietu Superfinālā, kamēr viņa komandas biedriem klājās krietni sliktāk - francūzis Maksims Renū piedzīvoja izstāšanos, bet holandietis Roans van de Mūsdijks ierindojās 22. vietā un Superfinālā netika.

MX1 klasē otro posmu pēc kārtas uzvaru finlsacensībās guva Antonio Kairoli no "KTM" komandas. Pirmo trijnieku Malagrottas posmā noslēdza "Yamaha" rūpnīcas braucējs Džeremijs van Horebīks un Kairoli komandas biedrs Glens Koldenhofs, kamēr 2016. gada MXGP čempions Tims Gajsers no "Honda" vienības ierindojās ceturtajā vietā, bet igaunis Tanels Leoks ar "Husqvarna" motociklu finišēja astotais.

Arī Superfinālā, kur tikās spēcīgākie braucēji no MX1 un MX2 klasēm, uzvaru izcīnīja Kairoli, arī šoreiz aiz viņa finišēja Van Horebīks, bet trešais - "Yamaha" braucējs Romēns Fevrs. Koldenhofam ceturtā, bet Gajseram - piektā vieta.

Neveiksmīgas šīs sacīkstes bija Kārlim Sabulim, kurš jau sākumā piedzīvoja sadursmi ar vienu no konkurentiem, pēc tam vēlreiz krita, finišējot tikai 35. vietā (18. pozīcijā starp MX2 klases pārstāvjiem), apli aiz uzvarētāja. Leokam šoreiz 15. vieta.

"Starts bija labs, bet otrajā aplī sānos ieskrēja cits sportists," stāsta Sabulis. "Rezultātā nokritām. Turpināju braukt kā pēdējais, bet kļūdījos un nokritu vēlreiz. Ceru, ka noslēdzošais Itālijas atklātā čempionāta posms, kas notiks nākamnedēļ būs veiksmīgāks."

"Internazionali d'Italia Motocross 2017" čempionāts noslēgsies ar trešo posmu, kas 12. februārī tiks aizvadīts Ottobiano, Milānas pievārtē.

MX1 finālbrauciens: mgmtiming.itMX2 finālbrauciens: mgmtiming.itSuperfināls: mgmtiming.it