15.12.2015. 08:25
Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” vienība izbraukuma mačā ar 2:1 pārspēja Detroitas „Red Wings”, pārtraucot tās 13 spēļu ar vismaz vienu gūto punktu sēriju. „Sabres” abus vārtus guva trešā perioda izskaņā.

Zemgus Girgensons šodienas spēli aizvadīja vienā maiņā ar Jūhanu Lāšonu un Braienu Džiontu, spēlējot malējā uzbrucēja pozīcijā. Viņš izcēlās ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens un diviem metieniem pa vārtiem, kā arī trim spēka paņēmieniem nospēlētajās 14:32 minūtēs. Sezonā kopā Girgensons 27 spēlēs guvis piecus punktus (2+3).

„Red Wings” iepriekšējās 13 spēlēs bija guvusi astoņas uzvaras un piecus neizšķirtus pamatlaikā. Detroitas komanda spēra soli pretim šīs sērijas turpināšanai otrā perioda sākumā, kad pēc Pāvela Dacjuka piespēles savus otros vārtus sezonā guva Breds Ričardss.

Otrā perioda izskaņā tika pārkāpti noteikumi pret Girgensonu, taču „Sabres” radušos vairākumu nespēja izmantot, bet Bufalo vārtsargs Čads Džonsons atvairīja Tomāša Jurčo izpildīto soda metienu. Džonsons kopumā tika galā ar 32 no pretinieku 33 metieniem, kamēr Bufalo palika iedzinējos 0:1 līdz 56. minūtei, kad minūtes intervālā Raiens O`Railijs un Jūhans Lāšons guva divus vārtus un pasniedza Bufalo uzvaru ar 2:1. Vispirms O`Railijs pielaboja Sema Reinhārta metienu pa vārtiem, bet pēc tam Girgensona aktivitāte palīdzēja "Sabres" pārtvert ripu pretinieku zonā, un pie sezonas pirmajiem vārtiem tika Lāšons.

„Sabres” šī ir otrā uzvara pēc kārtas, bet sezonā kopā gūti 29 punkti 31 mačā. Tas dod septīto vietu Atlantijas okeāna divīzijā, kamēr Detroita ar 38 punktiem ir otrā. „Sabres” savu nākamo spēli aizvadīs jau rīt pret „Devils”.

Vārti: 4:01 Ričards (Dacjuks, Helms) 1:0, 15:46 O`Railijs (Reinhārts, Ristolainens) 1:1, 16:47 Lāšons (Vēbers) 1:2Metieni: 33:30Soda minūtes: 6:4Spēka paņēmieni: 29:27Vārtsargi: Petrs Mrāzeks – Čads Džonsons

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey League

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa