20.12.2013. 08:28

• Medijs: Girgensons ir šīs sezonas «Sabres» sensācija vakar
  • Girgensons palīdz «Sabres» uzveikt «Jets» komandu 2013. g. 18. decembris
  • «Sabres» no AHL izsauc uzbrucēju Porteru un aizsargu Rūvdelu 2013. g. 17. decembris

Aizvadītajā mačā Teda Nolana vadītā vienība ar 4:2 savā laukumā apspēlēja Bostonas «Bruins» hokejistus.

19 gadus vecais latvietis laukumā pavadīja 10 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, izdarīja divus spēka paņēmienus un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Jāatzīmē, ka trešajā trešdaļā Girgensonu «Sabres» treneri laukumā laida tikai dažās epizodēs.

Ar «Gordija Hauva» «hattrick» (vārti, piespēle un kautiņš) šajā mačā izcēlās «Sabres» uzbrucējs Markus Foliņjo, bet pa reizei precīzi uzvarētāju rindās bija Braiens Flins, Drjū Stafords un Tailers Maiers.

Savukārt «Bruins» komandā abus vārtus guva Breds Maršands.

Jāaizceļ, ka Bufalo «Sabres» komanda šosezon vēl ne reizi nebija izcīnījusi divus panākumus pēc kārtas.

Nākamo spēli «Sabres» aizvadīs sestdien, kad izbraukumā vēlreiz tiksies ar Bostonas lāčiem.

NHL Atalntijas divīzijas kopvērtējumā «Sabres» ar 21 punktu 35 mačos ieņem pēdējo, astoto pozīciju.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009